Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a tanító kezdeményezett beszélgetést gyermeked iskolai életéről?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy behívott, hogy elmondja x dolog történt..
2018. okt. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez csak nagyobb problémák esetén történik meg. Nem hívatja be csak úgy beszélgetni az embereket egy tanár sem, miért tenné?
2018. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltunk 2x idáig nála. Elsőnek diszgráfia miatt, ami tényleg valós probléma sajnos :(

A másik alkalommal állítólag 6an fiúk piszkáltak egy kislányt és tönkretették a tolltartóját. De mint kiderült nem így volt.

2018. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Többször is. Bár általában akkor, amikor mentem a gyerekért. Olyankor szokta mondani, hogy beszéljünk. Vagy csak mondja simán, amikor kiürül a terem, vagy csend van körülöttünk az udvaron.

Volt, hogy ez verekedés, rossz magaviselet miatt történt, de olyan is előfordult, hogy csak el akart mondani valami aranyosat, érdekeset, amit a gyerek csinált.

Szerintem heti szinten vannak ilyen beszélgetéseink.

2018. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Olyan félelmetes ez? :) Örülj neki, hogy odafigyel a gyerekedre. Segíteni szeretne neki, azért akar veled is beszélni.
2018. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!