Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol lehet panaszt tenni egy...

Hol lehet panaszt tenni egy ilyen tanár ellen?

Figyelt kérdés

Adott egy jó iskola, ahol sok jó tanár van.

Most két első osztály indul, ahol az egyik tanítónőnek rettentő rossz a híre.

Mostani nyílt napon, a gyerekek előtt, a szülők előtt magából kikelve viselkedett, tombolt, trappolt, kiabált, hogy nem bírja. Ezek után többen bementek az Igazgatóhoz, hogy ha hozzá kerül a gyerek, elmennek. Sajnos mégis kerültek hozzá gyerekek.


Mivel mi nem az adott kerületben élünk, és tanúja is voltam a fenti esetnek, ezért körbe kérdeztem a helyi ismerősöket és borzalmasan rossznak tartják az adott tanárt, idegbeteg, nem tud a gyerekekkel bánni, nem szereti őket, emiatt sok gyerek elment már tőle, szorongásos problémákkal.

Bár ne kérdeztem volna ennyire körbe, szinte kivétel nélkül ezt mondják róla, sajnos a mellette dolgozó pedagógusok is.

Állítólag lesz mellette egy új tanító, aki vesz el tőle tantárgyakat.

De mégis, milyen szívvel adjam ehhez a tanítóhoz a gyerekemet?

Mik az esélyek, hogy ekkora balhé utána nem küldik el?

(60 év körüli a nő)


Szeretném valahol ezt az ügyet bejelenteni. Több éve kinéztem ezt az iskolát bizonyos okok miatt. És most jön egy ilyen probléma, ami elrontja az egészet.


Ti mit tennétek? Az iskolához ragaszkodom. Sajnos. :(



2018. ápr. 9. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az a baja hogy nem engedték előrehozott nyugdijba menni.
2018. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Smúzolni bemehetsz az igazgatóhoz, némi alapítványi támogatást meg lehet lengetni, ha átrakja a másik osztályba.


Vagy lehet a fenntartóhoz fordulni (KLIK vagy egyház ill. alapítvány), de annak nem lesz eredménye.

2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Önkormányzat művelődési osztályán be lehet jelenteni, de kétlem, hogy megválnának tőle, ha eddig nem tették.
2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Alsóban tanítónőt választunk, nem iskolát. Nagyon nehéz lesz elmozdítani az illetőt, mert valószínűleg védett korban van. ha mégis valahogy elküldik, lehet, hogy nem lesz, aki órt tartsaon, mert nagy a munkaerőhiány. Nem toporognak a fiatalok az ajtó előtt, hogy bruttó 200 ezerért taníthassanak.
2018. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Írj a Klik-nek!
2018. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Annyira el vagyok keseredve. Egy kis alapítványi támogatással lekenyerezni? Létezik ilyen? A gyerekért mindent?
2018. ápr. 9. 20:31
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
A legközelebbi iskolába add!
2018. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A 4-essel szívből egyetértek! Védett korban van, már csak tisztességből sem fogják elküldeni. Ha el is menne, nem találnának normális munkaerőt: kevés a megbízható (még csak nem is a jó) pedagógus. Ha nem tetszik ne ide írasd, mást nem tudsz tenni!
2018. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
szeptemberig csak találnának valakit.. nem?
2018. ápr. 9. 21:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó suli, akkor talán. De nem fogják elküldeni. Ahhoz tényleg nagy disznóságot kellene csinálnia. És ha netán jön más, honnan tudod, hogy az milyen lesz?
2018. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!