Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináljunk így hogy 2...

Mit csináljunk így hogy 2 hónap alatt 5 napot volt iskolában az elsős fiam?

Figyelt kérdés
Folyton beteg, hasmenés hányás, láz, felsőkégúti betegségek. Most épp tüsszösmandula gyulladás és arcüreg gyulladás az oka hogy nem jár. A leckét kapjuk folyamatosan de levan maradva. Ha tud suliba menni akkor egész nap dolgozatokat ír, semmi jó eredménnyel. A tanító néni sem foglalkozik már vele, úgy érzem elkönyvelte bukásnak. Ha beszélni szeretnék vele folyton leráz. Magán tanárt keresünk neki hátha lesz fejlődés. Mi nem tudunk leülni vele tanulni. Az apukája kamionos 1 napokat van itthon. Velem meg nem tanul 2, sor írás is tegnap 4 órán át tartott.
2018. okt. 27. 12:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A 23 válaszoló vagyok. Az én gyerekem is autoimmun betegségben szenved. Tavaly volt elsős, sokat hiányzott, de mikor jól volt ment suliba. Meg tudtuk beszélni az igazgatóval, hogy mehessen, mivel ő akart menni, barátkozni, részt venni a közösségi életben. Csak a státusza volt magántanuló, mivel már túllépte a megengedett óraszámot. Most másodikos, jobban van, és vannak barátai az osztályban. Ja és nem magántanuló.
2018. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok. Pontosan ez a fura. Milyen jegyzoi engedely van suli kihagyasara. Enyem is autoimmun. Mi még beleestunk a megengedheto hianyzasokba, igy nem kellett papiron sem.magantanulo. viszint akinek sulyos betegsegbol epul a gyereke se hagyja ki a sulit , magantanul o. Nem ertem a kerdezot mi derult ki es milyen uton mennek ami szabalyos. Vmi santit.
2018. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
5%
Miért nem ülsz le vele becsülettel minden nap gyakorolni, ha megkapjátok az anyagot? Jövő évben inkább legyen újra elsős, csak mert neked így kényelmesebb? Fel tudna készülni az osztályozó vizsgára lazán, ha segítenél neki. A tanár meg persze hogy elkönyvelte bukásnak, te meg nem várhattad el, hogy többet foglalkozzon a tiéddel a masik huszon pár gyerek hátrányára.
2018. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!