Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tanítónéninek szokás ajándékot...

Tanítónéninek szokás ajándékot adni karácsonyra? Mit?

Figyelt kérdés

Most láttam egy kérdést kisgyermeknevelőről kiírva. Mi bölcsiben nem adtunk, oviban igen. tavaly iskolában nem. De most felmerült bennem, hogy mit szólna a tanítónéni?


Nem az a kérdés, hogy kell-e, hanem inkább, hogy lehet-e? Elvégre majdnem annyi időt van a gyerekemmel, mint én :o



2018. nov. 29. 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi idén egy kis dobozt fogunk díszíteni, és mézes kalács lesz benne. 3 gyerek- egy csomó ajándékocska. :)
2018. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Az én koromban soha nem adtunk ajándékot. Szerintem kérdezd meg a többi szülöt ha visznek valami ajándékot és beszéljétek meg.
2018. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igazából nem függene a dolog a többi szülőtől. Nem azért vinnénk ajándékot, mert ő a tanítónéni, hanem azért, AMILYEN tanítónéni. De azt sem szeretnmém, hogy neki kellemetlen legyen a helyzet.


Most pl Tildas figurákat nézegetek, azon nagyon szimpatikusak. Nem tudom, hogy az ilyen jellegű ajándék mennyire jó ötlet. Karácsonyi, de tipikusan dekor cucc, lényegében porfogó. Persze időszakos porfogó.

2018. dec. 1. 12:39
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
szerintem egy ajándékkártyával sosem tudsz mellélőni . Mi ilyeneket szoktunk venni-vagy oszálypénzből, vagy összedobjuk annyian,ahányan be szeretnének szállni.
2018. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha jó szívvel adod, nagyon örülni fog, nem lesz neki kellemetlen, bármi apróságot kap is. :)
2018. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ, sikerült örömet okoznunk :)
2018. dec. 25. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!