Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Fiam 7 èves 2. os szerinte...

Fiam 7 èves 2. os szerinte utálja a tanárnője!?

Figyelt kérdés
Most ott tartunk, hogy a tanárnő folyamatosan panaszkodik, fiam nem csinál semmit az órákon kise nyitja a tankönyvet, a fiam meg azt mondja hogy ő igyekszik, ès kinyitja! Tanárnő szerint nem hajlado verset tanulni, fiam meg azt mondja hogy a tanárnő nem engedte, minden este kèszülünk a másnapra átbeszèlünk minden erre hazajön 2 nem megfelelttel. Èrthetetlen! Most már iskola váltáson gondolkozunk. Mit tennètek?

2018. dec. 13. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Bemennék a fiammal fogadóórára és mondja el mind a 2 a saját maga álláspontját egymás előtt. Ha nem érzi jól magát a fiad érdemesebb váltani amúgy,mint elcseszni a gyerekkorát. De lehet elég lenne csak osztályt váltani és nem iskolát.
2018. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársak mit mondanak? Mert lehet ám, hogy a gyerek otthon tökéletesen viselkedik, hiba nélkül elmondja a verset, az iskolában meg még se szólal ?
2018. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Osztály társai elmondták, hogy nem engedi a fiamnak megenni a tízorait ès az uzsonnát amit csomagolok reggelente
2018. dec. 13. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Oh. Az érdekes. Na és mit mondanak a gyerekek miert?
2018. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Első körben megpróbálnám kideríteni az igazat, de ez nagyon kérdéses, hogy fog-e menni. Többi gyerekkel, szülővel, pedagógussal is beszélnék, nem számonkérve, hanem mindenkit meghallgatva. Gondolom más is tanítja, egy osztályban minimum két tanító van, a többiekkel milyen? Sajnos láttam már makacs, hamisan vádaskodó agyonkényeztetett gyereket és pályára alkalmatlan tanerőt egyaránt. Hogy itt melyik áll fent azt nem tudhatjuk, nehéz is kideríteni.

Mindezek mellett komolyan gondolkoznék a váltáson. Ha ki is derül az igazság nem biztos, hogy ezt a kapcsolatot helyre lehet hozni. Fiad is lehet makacs, dacos vélt vagy valós sérelmei miatt és a tanítója sem biztos, hogy ennyi konfliktus után úgy néz már rá valaha ahogy kellene.

2018. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

#1

Osztàlyt vàltani?Nem mindenhol van x évfolyamból 30 osztàly.Lànyom osztàlya pl 12 főből áll, a 4.-ek pedig 8-an vannak.

Vidéken is élnek emberek, bàrmilyen hihetetlen.


Beszélj egyszerre a tanàrnővel és a gyerekeddel.A gyerekek hajlamosak néha eltúlozni a dolgokat, de hallottam màr idióta pedagógusról is, szóval az igazsàgot derítsd fel, s aztàn annak függvényében hova tovàbb.

Én tudom, a lànyom csak egyszer csesztetnék, àtvinném a szomszéd faluba suliba.

De itt szerencsére ilyen nincs.

2018. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fogadó óra (akár gyerekkel együtt), ahol meg tudjátok beszélni a dolgot nem futtában. A szülőnek a pedagógussal partneri viszonyt kell kialakítania, hogy jól működjön a dolog, ehhez igyekezni kell mindkét oldalnak. Persze vannak idióta tanítók is, ha ilyet fogtatok ki, akkor veszett fejsze... de a gyerekek sem sokszor azt mondják, ahogy valójában van. Nem szándékosan, nem, mert hazudik, hanem mert az ő igaza máshogy van, p máshogy látja.
2018. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én váltanék iskolát.
2018. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!