Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam még mindig...

10 hónapos kisfiam még mindig nem mászik. Négykézllábra áll, kutyázik. Dévényeshez járunk már 3 hónapja-szerinte nincs gond. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Legyèl türelmes;)
2017. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos korig kell mászni.
2017. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
13 hónapost is láttam mászás tudás nélkül. Egészséges, az orvos szerint lusta.. :)
2017. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagytok elkésve!! Ha jártok Dévényes gyógytornászhoz, akkor a legjobb helyen vagytok, nem kell aggódni. :)
2017. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz segiteni még azért , h rakosgatod a kis lábát kezét ahogy mászni kellene neki. A mellkasánál megtartod, h ne essen fejre. Elévteszel valami érdekeset ( nekünk az eloszo volt az!) Mi jártunk korai fejlesztőre is. Ott mutatták ezt nekem. Nekem is igy kezdett betöltött 10 honaposan négykézlábazni.
2017. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem mászott, ö gurult. Egészséges nagyfiú.
2017. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiam 30.-án lessz 11 hónapos 8 hónapos korában felállt kapaszkodva lépegetett de mászni kb 2 hete màszik,ne aggodj meg fogja tanulni!
2017. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szelileo válasza:
Sziasztok 2 éves a kis fiam és nem megy még nem csinál semmit csak forgolódik és nagyon feszes az egész teste az orvosok eddig nem mondtak nekem semmit csak tornára küldtek vele azt hittem hogy minden rendbe van vele de közbe nem 2 éves a kis fiam és 4 hónapos szinten van úgy érve a mozdulatan devenybe még csak egy hete járunk
2018. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!