Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hiányzással kapcsolatban...

Hiányzással kapcsolatban felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
Gyermekem 2.osztályos. Szeptember óta 5napot hiányzott, 40 óra van bejegyezve...Nem napközis, utolsó óra után megyek érte. Máshol is így van? Napi 8óra hiányzást jegyeznek be ilyenkor??? Minden nap 6órájuk van. Köszi szépen a válaszokat!
2019. jan. 9. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, 1 tanítási nap, az 8 tanóra. Nálunk is így van, a napközire is számolnak hiányzást, miközben ha csak arról viszed el, akkor azt nem kell igazolni.

Szerintem az e-napló miatt van, így lehet csak bejegyezni.

2019. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az elektronikus naplóba csak így lehet bejegyezni. Bosszantó, mert mikor az utolsó óra előtt elhoztam a fiamat (kontrollra mentünk) 3óra hiányzást írtak be napközivel. Jó magyar rendszer...
2019. jan. 10. 08:22
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem csak így lehet beírni. Most megnéztem nálunk, be van írva a naplóba a napközis hiányzás mint tény, de óraszám nélkül. Csak a tényleges hiányzott tanórákat számolja, napi 4 ill. 5 órát.
2019. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,több fajta e-napló is létezik. Nem biztos, hogy nálatok is ugyanaz van, mint a kérdezőéknél.

Amúgy kérdező, nem mindegy, hogy hány óra van beírva???

2019. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
re14. Úgy tudom, hogy most már mindenhol a Krétát kell használni, nincs már választási lehetőség, mint eddig.
2019. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 napot hiányzott a lányom eddig az iskolából, és a Kréta úgy mutatja, hogy ez 50 db tanóra. De nem hiszem hogy ez számít, ez csak annyi hogy a rendszer így számítja. Ettől még nem fogja hamarabb átlépni az éves hiányozható órák számát. Nálunk ilyenek is órának vannak beírva hogy ebéd, uzsonna, zenehallgatás, heti értékelés, levegőzés meg ilyesmi.

A rendszer szerintem minden egységet (tehát ahova beírnak bármilyen szöveget mint foglalkozást) órának számol és ezért ír ki ennyit. A rendes tanórák száma nyilván nem ennyi.

2019. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

korábban írtam, hogy nálunk az e-naplóba (kréta) a teljes napot bejegyzik, ami napi 8 óra hiányzás. DE tegnap kézhez kapott bizonyítványban ugyanez az e-napló már csak 5 órát számolt egy napra, vagyis a tényleges tanórákat.

Valószínű, bálatok is így lesz, a félév lezártával korrigál.

2019. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!