Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A ti tanítótok betartja amit...

A ti tanítótok betartja amit mond?

Figyelt kérdés
Pl. ha kijelenti h mikor irat dolgozatot, mikor kerdez ki...
2019. márc. 7. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem mások dolga utolsó...pláne,hogy nem is ismered a gyereket és azt mit tud,mit nem tud...


A mi tanárunk soha nem szól,még témazáró előtt sem sajnos.Én pedig örülnék neki,mert tudnánk pluszban tanulni,készülni. De hiába mondtuk,mégsem szól,szerencsére jövőre nyugdíjba megy,és nem ő lesz már.

2019. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De pontosan tudja, ha valami nem megy neki, mert elmondják és gyakorolják vele.
2019. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz, hogy az állásinterjún majd tudjon valamit, egyáltalán nem szükséges, hogy első általánostól minden héten szembesítsék vele, hogy amit elért, az 20, 30, vagy 4
2019. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hopp, véletlenül elküldtem.

Szóval, hogy most éppen hány százalék. A jókat ez motiválhatja, de aki a képességei miatt sose lesz a legjobbak között, annak inkább elveszi a kedvét. Velük ezerszer többre megyünk, ha tényleg az önmagához mért haladásukat figyeljük, és az erőfeszítéseket értékeljük.

A gyerek meg akar tanulni olvasni, írni, és ha a többi tárgyat jól tanítjuk, akkor azokra is kiváncsi lesz. Szeretni fog énekelni, rajzolni, mozogni, fölöleges a bukfenc kettessel elkedvetleníteni. Vagy a nagy műgonddal elkésztett anyáknapi ajándékra adni egy hármast, mint az én kisfiammal megtörtént.

Hogy a tananyag egyrésze olyan, ami nem a gyerek életkorához illő, vagy fölösleges, az elég nagy baj, és nagyrészt ezért kell folyton osztályozás korbácsot suhogtatni a gyerekek feje fölött. De legalább az első néhány osztályban tényleg jó volna ezt kihagyni az életükből.

2019. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!