Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Menten felrobbanok! Egy...

Menten felrobbanok! Egy csomót tanult a gyermek és tudta is és közepest kapott?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészültem én is meg ő is... Javítót meg nem mer írni.
2019. ápr. 8. 20:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Jezusmaria... ezt tenyleg ki kell irni az internetre????

Mellesleg rohadtuk nincs osszefugges a tanulmanyi eredmenyek es a boldogsag illetve boldogulas kozott.

Oszinten remelem hogy radobbensz magad is es a gyerek is.

2019. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Mi volt a téma?

Amúgy akkor mégsem tudta.

2019. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak le kellett vezetnem a feszültséget. Szenvedek, hogy tanulni kell vele és így sem mindig sikerül jól a dolog...
2019. ápr. 8. 20:57
 4/29 A kérdező kommentje:
Bármit kérdeztem, visszamondta... csak épületes f... szságot talált ki a tanár...
2019. ápr. 8. 20:59
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem megy neki, akkor inkább járasd különtanárhoz, mielőtt mindketten agyvérzést kaptok.
2019. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

1. A tanárok azért tudnak olyat kérdezni, hogy a diák csak nézzen. Biztos, hogy értette a feladatot? Mert nálunk az esszé írása a következő képpen szól: "Ismertesse a forrásai segítségével a Tatárjárás eseményeit" -> írj a Tatárjárásról

2. Azt tanulta a gyerek, amit kellett?

3. Bármikor bemehetsz a szaktanárhoz kikérni a dolgozatát.

4. Másoknak is rosszul sikerült vagy csa neki?

2019. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Talán a hozzáállásodon kéne javítani, mert olyan stresszt raksz a hisztériáddal szegény gyerekbe, hogy elképzelni sem tudod. Ha te otthon lehülyézed vagy szidod a tanárt, ha nem fogadod el a jegyet, amit a gyereked kapott, akkor mire tanítod??
2019. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
A lényeg, hogy az érettségi tárgyakból legyen jó. A többi meg görbüljön. Kár az idióta tárgyakból is a jóra törekedni, felesleges energia befektetés. Nekem állandóan mindent az utolsó apróbetűig meg kellett tanulnom, mert a nagymamám tanítónő volt abban az iskolában, ahova utána én is jártam. Semmi értelme nem volt... Ugyanúgy egyetemre járok, mint a kettes-hármasra teljesítő volt osztálytársaim, és bánom, hogy állandóan tanultam ahelyett, hogy éltem volna a gyermekkoromat, mint a többség...
2019. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

És akkor mi van? Velem is volt igy, mégsem zuhantam össze, vagy robbant fel anyám. Azt mondta, legközelebb jobban figyelek.

Felnőttem 3-4esekkel, nem haltam bele.

2019. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Te most komolyan azért stresszeled szegény gyereket mert nem ötöst kapott? Normális vagy? Olyan teljesítési kényszere lesz még felnőtt korában is hogy hihetetlen. Mert még ha 1es lenne megérteném. Nade 1 hármas miatt. Tedd csak tönkre. Meg persze tanulja csak azt hogy a tanár a hibás. Istenem gyere le
2019. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!