Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. hétben vagyok és nagyon...

A 6. hétben vagyok és nagyon fáj a derekam, egész este nem tudtam aludni. Nem tudok ülni, feküdni és úgy érzem, hogy felrobbanok, olyan feszült vagyok. Ki akarok ugrani a bőrömből. Ez normális?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lesz ez még rosszabb is....:)))) hormonok,tãgul a csípöd......nyugi pãr nap és elmulik.
2013. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

nem normális. ilyenkor még annyira pici a magzat, h nem okozhatna ilyen problémákat, hiszen szinte semmi súlya nincs, nem nyomhat, nem terhelhet. menj orvoshoz, de valószínűleg a tüneteid jó része pszichés. a derékfájás jelentkezhet, de ennyire kínzó fájás nem indokolt, az hogy nem tudsz aludni, ülni, feküdni, teljesen "indokolatlan" 6 hetesen


31 hkm

2013. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 2 hónapja volt egy vetélésem, akkor is hasonló panaszaim voltak, de lehet, hogy a stressz okozza Nagyon félek. Orvoshoz 2 hét múlva megyek
2013. máj. 31. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem voltál még uh-on? Én elmennék a helyedben, ez azért így nem teljesen normális, ki kellene zárni a méhenkívüli terhességet, mégpedig minél előbb.
2013. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ebben az esetben én még ma elmennék orvoshoz a helyedben, akár kórházi ügyeletre is!
2013. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ez a normális,Hollandiában élek és az előző terhességemnél pont otthon voltam 2 naponta visszahívtak UH-ra,most kinn vagyok és itt minden más (rosszabb) Itt kb 10 hetes korig nem nagyon foglalkoznak a terhességgel jövő héten telefonálok és remélem kicsit hamarabb behívnak.
2013. máj. 31. 10:26
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, gyakran hallom ezt én is Angliáról is, pl. erőszakoskodj. ha bemész (hívás/időpont nélkül) egy kórházi ambulanciára, már nem zavarhatnak el. az előző terhességénél mit láttak, mi miatt hívtak kétnaponta?
2013. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abban a kórházban dolgoztam előtte és ismerős csinálta az UH-ot (protekciós voltam) és azért is mert a bétaHcg nem volt jó 10.000 15.0000 között kellett lennie és nekem csak 200 volt, majd csökkenni kezdett.Akkor már mondták, hogy baj van, de még reménykedhetünk,majd kijöttem és itt nem is csinálnak bétaHcg-t.
2013. máj. 31. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnálom :-(
2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-) azért most reménykedem
2013. máj. 31. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!