Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Budapesten hol van kéttannyelv...

Budapesten hol van kéttannyelvű és jó nevű iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ha Zuglóban fogok dolgozni, és szeretnék 30 perc alatt beérni csúcsidőben munkába, milyen általános iskolát ajánlanátok az alábbiak szerint:

(- Lágymányos, Kelenföld, Óbuda szóba jöhet?)


- két nyelvű oktatás/ vagy valamilyen formában alsósoknak is tanítanak nyelvet

- megcsinálják a házit a suliban

- jó színvonalon történik az oktatás



2019. ápr. 23. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Városligeti, zuglói kéttannyelvű, alapítványi iskola úgyhogy nincs körzete.

Elég régen(kb 7 éve) jártam oda, nem tudom mennyire friss az információ, de az én tapasztalatom hogy az angoltanítás fantasztikus, ha van nyelvérzéke a gyereknek, felsőfokú nyelvvizsgával végzi a nyolcadik osztályt, az alsós tanítónénik aranyosak, bár attól is függ kit fogsz ki, felsőben viszont a természettudományos oktatás elég gyenge (hacsak le nem cserélték azóta a tanári gárdát) úgyhogy ha van ilyesmi tehetsége/érdeklődése a gyereknek azt nem árt iskolán kívül is gondozni.

2019. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Külön örülök a nagyon használható és értékes válaszodnak.

2019. ápr. 25. 14:19
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnos a Városligetibe nem vesznek át gyereket, mert nem mennek el és nincs üresedés- ezt mondták.


Van más angolos, informatika iskola, amit ajánlanátok?

2019. jún. 7. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!