Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom magassarkú mániás lett...

Lányom magassarkú mániás lett de nagyon nehezen jár bennük mégis mindíg azt veszi fel akárhová megy ti szóvá tennétek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Megmutatnám Victoria Beckham lábát, hogy épp merre halad ezzel a sok szr cipővel!
2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Persze, mutatni is lehet neki példákat, hogy mennyire nem csinos ha valaki nem tud benne járni rendesen és úgy viseli.

Szerintem az nem fogja meghatni, hogy egészségtelen.

2019. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Tuti szóvá tenném. Volt egy osztálytársam, ő se tudott magassarkúban járni, marha vicces volt,mindenki kinevette 😂

Én megmondanám, hogy vagy tanuljon meg benne járni, vagy ne erőltesse. Amúgy sem egészséges a lábakra nézve.

2019. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Az egészséges vonal nem fogja meghatni. De az igen, hogy ronda lesz a lába, és max. műteni lehet, hogy valahogy kinézzen utána. Mivel azért hordja, hogy szebb legyen tőle, talán ez elijeszti.
2019. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg emellé megengedném hogy hordja, de csak olyan alkalmakra vagy mondjuk heti 1 nap. Inkább akkor ha pár óra megy el otthonról minthogy egész nap abban gyalogoljon :D
2019. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Inkább most tanulja meg, hogy kell benne járni, mint majd huszonévesen. Rajtam pl. szalagavatón volt először magassarkú, három héttel előtte kezdtem el gyakorolni a 8cm-es cipőben. De azért otthon más viselni, mint amikor ténylegesen haladni akarsz benne az utcán, szóval gyakoroljon csak. Esetleg javasolnám, hogy kisebb sarokkal kezdje, de ennyi.
2019. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

3-5 centis sarok még egészséges is, tanuljon csak meg most járni bennük.


Szerintem irtó kényelmes egy párcentis sarok, a 8 centiseimmel

is el vagyok egész nap, csak a tűsarokkal volt nehézségem, azt sokáig kell gyakorolni, szokni.


Biztosan ő is érzi, hogy nem stabil, de próbálkozik, jól csinálja, kitartó, becsüld érte

2019. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Én tök bénán jártam benne, nekem nem szóltak a szüleim pedig jó lett volna, ha nem égetem le magam. Később barátnőm szólt és ő is tanított meg benne járni. Esetleg szólj neki hogy tőled vagy vmelyik barátnőjétől kérjen segítséget.
2019. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki igen, lehet nem tudja hogy bénán jár benne. Nskem szokott szólni az anyukam js, es3 a párom is ha trampli módon megyek, pedig magassarkú sincs rajtam
2019. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jelezném neki, és segítenék megtanulni járni benne.



Ha magam nem tudok, akkor a megelelő embert megkeresném rá.

2019. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!