Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy narancssarga...

Vettem egy narancssarga magassarku sportcipot. Sajnos nem gondoltam bele hogy megis mivel es milyen szinu cucokkal tudnam hordani hogy jol nezzen ki a szettem. Mit tanacsoltok? 20/L

Figyelt kérdés
A ruhataram eleg szines. Nem velemenyt hanem ertelmes es segitokesz valaszokat varok. Koszonom szepen. :)
2013. márc. 5. 10:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen színű, és én a nagyon sötétkék, indigó színű farmerrel hordom. De jól megy szerintem hozzá minden khaki, (nadrág és kabát, zakó) és még a sötétbarna is. Hasonlóan intenzív, erős színekkel jól mutat, kivéve a többi sárgát.
2013. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

már Cipő is megmondta: http://www.youtube.com/watch?v=t3c3fO_ZlVI


de az érdekes, hogy sport és magassarkú

2013. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
[link] egy hasonlo szinu es texturaju kabattal tokeletes ossz hatast kelt :) ja es szigoruan a kabat csak es kizarolag rikito neon pink lehet!
2013. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!