Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek van azzal valami...

Szerintetek van azzal valami baj, ha 2 lányunokatestvér (9 és 11 évesek) néha együtt fürdenek?

Figyelt kérdés
Igazából rólam meg unokahúgomról van szó. Persze azóta már eltelt amúgy 5 év, csak eszembe jutott most ez valahogy.

2019. aug. 3. 02:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Vagyis kicsit hülyén tettem ki a kérdést, mert előtte is fürődtünk már együtt egy párszor, nem csak 9 és 11 évesen. 5 és 7 évesek voltunk, mikor először fürödtünk úgy együtt, hogy nem ügyelt ránk senki. Aztán 10 éves korában unokahúgom elkezdett szégyenlősködni és akkor már érthető módon nem fürödtünk együtt.


És lehet nem a kamaszokhoz kellett volna tennem a kérdést, hanem inkább a kisgyerekekhez, vagy a családi kapcsolatok kategóriába. Ha rossz helyre tettem akkor elnézést.

2019. aug. 3. 02:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz
2019. aug. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miert gondolod h gaz?


Ettol nm serul egy gyerek, vagy lesz homosexualis...

2019. aug. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem, ha versenyeztetek, ki bírja tovább víz alatt. Vagy ha megpróbáltatok a vízzel tele kádban fejen állni! :D
2019. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Én ilyen korú gyerekeket már nem fürdetnék együtt, akármilyen neműek.

Van, ahol szokás, tudom, de nekem furcsa.

2019. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én nem érzem bajnak, sem gáznak, hisz nem csináltunk semmi rosszat. Hülyéskedtünk, fröcsköltük egymást vízzel, meg ahogy te is írtad 4-es, megnéztük ki meddig bírja a víz alatt, meg ilyesmik. Azért fejen nem álltunk! :D


De akik furcsának érzik, azoktól kérdem(mindenféle rosszindulat nélkül), hogy ti miért találjátok furcsának? Hisz tényleg nem csináltunk rosszat.

2019. aug. 3. 10:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szokás és kultúra kérdése. Én semmi kivetnivalót nem látok benne. Egyébként senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel fürdik. Nem kell a mások orrára kötni és akkor nem szólják meg az embert.
2019. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok családban nem gáz együtt fürödni meg pucérkodni még felnőttként se, máshol meg nagyon tabu meg ciki. Aztán a gyereket vagy az egyik verzió zavarja majd vagy a másik :)
2019. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

A tisztálkodás szerintem intim dolog, és ez már lassan az a kor, ami számít.

Amúgy nem szólok bele más dolgába, csak a kérdésre feleltem.

2019. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként nem értem miért kell a 64%-ost lepontozni. Itt most nincs hasznos vagy nem hasznos válasz. Max. azokat, akik beszólnak, azokat lepontozhatjátok, de akik normálisan válaszoltak a kérdésre azokat minek le vagy felpontozni? Bár tudom, hiába beszélek.

2019. aug. 3. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!