Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Örülnél, ha lenne egy ilyen...

Örülnél, ha lenne egy ilyen lehetőséged? Örülnél, ha közben kistesód születne?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,örökbefogadott lány.(sok kérdést tettem fel az oldalon,talán ismerős lehetek a többi örökbefogadós kérdésből)Mindig is nagy álmom volt az,hogy egyswzer valami csoda folytán kistesóm születik,de mivel nem születhetett,és a szüleim nem akartak mégegy gyereket örökbefogadni,ezért utána arra vágytam,hogy találjanak meg az igazi szüleim,költözzünk el valahova(külföldre vagy M.o.-n belül vhova messzire),és akkor legyenek kistesóim,vagy legalább csak egy.

És a barátnőmmel 3 éve történt hasonló dolog.Neki a vérszerinti anyukája és a nevelő apukája ment ki külföldre,és 2,5 éven belül lett 2 kistesója,mert megteremtették maguknak az anyagi hátteret.:)

Örülök a barátnőm sikerének,de én is szeretnék tesót..csak már nem lehet:( költözni is akarnék..


2010. júl. 12. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Emiatt ne akarj elköltözni, badarság. A nevelőszüleid valószínűleg fel tudják mérni a helyzetet, hogy miért ne legyen még egy gyerekük. Örülj neki, hogy veled rendesen törődnek. Egy gyereket nem a te nyakadra szülnének vagy fogadnának örökbe, hanem saját felelősségre. Barátkozz, menj el a barátnőiddel erre-arra ne olyannal foglalkozz, amit te nem dönthetsz el.
2010. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet tesóm,mert ők már idősek.Megyek én eleget..csak valahogy,valami hiányt érzek az életemben.Mindent megadnak anyagilag,de valami még sincs meg..nem tudom emgnevezni azt az érzést.:S
2010. júl. 12. 23:18
 3/22 A kérdező kommentje:
Tehát nem anyagilag hiányzik valami,hanem érzelmileg.
2010. júl. 12. 23:18
 4/22 anonim válasza:
92%
Vegyél kiskutyust::). Ő mindig hűséges lesz hozzád (L) :)
2010. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem valószínüleg lesz is ilyen lehetőségem:D

de én nem annyira örülök neki.:S

valószínüleg 1 év múlva elmegyünk az országból és lesz egy teljesen új életem.:SEnnek egyáltalán nem örülök.

Amugy szerintem is vegyél/kérj/fogadjatok be egy kutyát:D

neki bármit elmondhatsz biztosan tudhatod,hogy nem adja tovább:D

2010. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A kutya addig nem megengedett,míg nincs hátul meg a kerítésünk,mert kiszökik..:( de volt már,és mind az autó eléé futoottt..

Köszi az utsónak.Én örülnék neki,ha a helyedben lehetnék.

2010. júl. 13. 15:37
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy még kérek válaszokat!:)
2010. júl. 13. 15:40
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

utolsó vagyok.:D

Azt hiszed,hogy jó,pedig hidd el nagyon nem.Magántanuló leszek minimum 1 évig közbe ezerrel kell tanulnom a nyelvet és még pótolni is mindent emellett meg ismerkedni.

Nagyon nehéz és jó is részben,de másrészt marhára nem szeretnék gimi végéig elmenni.csak egyetem.

amugy nagyon szép és jó az álmod,csak nem mindig megvalósítható.LEeht,hogy a te nevelőszüleid nem szeretnének elköltözni,mert nekik jó itt.

Viszont ha felnőtt leszel előtted az élet és oda költözöl ahová csak akarsz.:)

2010. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ismerem a költözéssel járó nehézségeket(már ami a tinik gondja ilyenkor),amit te is írtál..nyelvtanulás..stb.

De amúgy nekem csak azért lenne ez jó,mert ..itt(ahol lakok) egyáltalán nem érzem jól magam..:/ és grat neked..akkor is a helyedbe lennék.HOVA MENTEK??:D

2010. júl. 13. 18:23
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Aterzem amit mondasz, en is kistesora vagyom =) (bar en a verszerinti szuliemmel elek), de mar nemigen lehet, anyukam eleg keson (36evesen) szult. Pedig am meg 3 gyereket akartak mind2en xD

Hat az szerintem eleg valoszinutlen, hogy megtalalnak az igazi szuleid =D

De nem lehet mindig az amit akarunk =D mas meg szivesen cserelne, es lenne egyke xD

2010. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!