Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz, ha egy kamasz folyton...

Gáz, ha egy kamasz folyton csókolózós képeket posztol?

Figyelt kérdés

Lányom mutatta nemrég, hogy a 14 éves barátnője az Instára folyamatosan olyan képeket tölt fel, ahol a barátjával csókolózik (nem egy-kettőt, hanem több tucatot). Nem vagyok prűd, és értem, hogy szerelmes, de számomra furcsa, hogy ezt mutogatja a több száz követőjének. Furcsa elképzelnem azt is, hogy nem a pillanatot élvezi, hanem azzal foglalkozik, hogy megkér valakit, hogy fotózza le őket ilyen-olyan pózban csókolózva…

Ez manapság tök oké, vagy egyenesen „elvárás” a korosztálytól? Szerintetek?

(Nem, nem akarok beleszólni a lány életébe, pusztán kíváncsi vagyok. :))



2019. aug. 19. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
"ezek a mai fiatalok..."
2019. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem gondolom azt, hogy „ezek a mai fiatalok” micsoda szörnyű alakok. :) Pont hogy szeretném érteni, mi zajlik a kis fejekben ilyenkor. Ez imidzsépítés?
2019. aug. 19. 09:30
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Már bocs de ő nem fiatal,hanem gyerek.Én agyon is ütném.Barátja sem lehetne,nemhogy ilyen képeket tegyen ki mint egy kis k...va!És igenis GÁZ!
2019. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Az insta, az mi az?


Amúgy nem normális, egyébként meg ki a rossebet érdekelhet több száz csókolózós képe? Azokat sem értem, akik az újszülött unokáról nyomják föl a terabájtokat. Nekem minden újszülött egyforma. Az meg hogy ki kivel hogyan mikor csókolózik, leszarom.

2019. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez iszonyatosan gáz de nem csak ha 14 éves az ember hanem minden korosztályban.
2019. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem csak a korosztálya ilyen.


Megkért egy harmincas anyuka, hogy fotózzam le őket a lányával az állatkertben pár napja, betanult pózokat váltogattak pillanatok alatt. Egymásranézős, váltás, átölelős, váltás, egymás elé állás, váltás.


Minden kattanás után maguktól váltottak, pedig csak 8 éves lehetett a kislány.


Manapság a betanult előnyös oldalak mutogatása az átlagos, ezeket fejlesztik

2019. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Felnőttként nézve gáz, később ő is cikinek fogja ezt érezni. A szülei dolga lenne, hogy figyelmeztessék, hogy nem kell kipakolni mindent a netre, ennek veszélyei is lehetnek. Alapból nem értem miért van egy 14 évesnek instája. Ott nincs korhatár amúgy? Én nem tudom, nekem nincs..

Másfelöl viszont tini. Én még emlékszem, milyen volt 14 évesnek lenni. Persze, hogy akkor csak a csókolózás érdekli. Tombolnak benne a hormonok, nagylányt akar játszani. Minden 14 évest ez izgatja, csak nem mindegyik csinálja és nem mindegyik posztolja ki. Szóval a szüleinek kellene erről elbeszélgetnie vele. Teljesen irreális elvárás, hogy egy 14 éves még babázzon (ezzel szoktak jönni), mikor már régen se ez foglalkoztatta a 14 éveseket. Csak akkor még nem volt insta meg facebook.

2019. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy inkább csókolózósat posztoljon, mint fürdőruhásat..
2019. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
...vagy a Kamaraerdei úton didergőset.
2019. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az egész posztolás hülyeség, de ez a divat. A kivitelezést én se értem, kettesben szeretek csókolózni, kamera nélkül.
2019. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!