Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mièrt csinàlhatja ezt?

Mièrt csinàlhatja ezt?

Figyelt kérdés

A 15 èves fiam feltűnően maszturbàl. Úgy èrtem nem szègyenli előttem a dolgot. Ha vèletlenül rànyitottam sem zavartatta magàt túlzottan. Vagy ez normàlis csak èn vagyok prűd?

Egy anyuka.



2019. júl. 28. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem zavartatja magát? Folytatja előtted?
2019. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kopogás nélkül ne nyiss be. Miért zavartatná magát? Saját szobája. Plusz reméli, hogy te is tisztában vagy vele, hogy ez természetes.

Arról nem is beszélve, hogy az összes ilyen "Szüleim rámnyitottak mikor masztiztam. Szerintetek mit gondolnak?" kérdésre mindig az a válasz, hogy ők is szoktak, természetes, tegyen úgy mintha semmi nem történt volna.

Engedd el.


Amúgy nem tudom, mi az a feltűnően, de ha nem elötted/kint a szobáján kívül (pl konyha) akkor ne foglalkozz vele.

2019. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kopogsz mielőtt belépsz a szobájába?


Egy 15 éves kamasz fiú már nyilván maszturbál, felfedezi a testét, és nincs is annál rosszabb, mikor átjáróházként kezelik a szülők a szobáját, és ki-be járkálnak/rontanak.

2019. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Verd pofon,elszégyelhetné magát.Mit képzel a kis taknyos,hogy maszturbálni merészel?
2019. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nyilvánosan maszturbál akkor szólj rá hogy ezt nem illik, bár van egy olyan sejtésem hogy ezt már magától is tudja 15 évesen. Ha direkt feltűnően csinálja akkor az is lehet hogy exhibicionista.

Viszont a legvalószínűbbnek az tűnik hogy nem nyilvánosan maszturbál, hanem a szobájában/fürdőben és te nyitottál rá. Ebben az esetben talán neked kellett volna zavartatnod nagad, bocsánatot kérni és a lehető leggyorsabban távozni. Ennyi.

2019. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!