Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idő után engeditek...

Mennyi idő után engeditek meg, hogy a lányotok/fiatok együtt aludjon az első barátnőjével/pasijaval?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem biztos, hogy az elsővel el fognak oda jutni. Normális értékrend mellett nem egyből lesz szex se.

De ha egyszer eljutnak oda, akkor inkább otthon, kulturált körülmények között, mint az erdő szélén. Persze szabályok vannak. Pl. nem hozhat haza hetente mást, és nem minden este. Szerintem ezt a másik kamasz szüleivel is érdemes megbeszélni, hogy ne legyen ebből gond egyik családban sem.

2019. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 2 hónap után engedték meg, 16 évesen.
2019. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 ezzel én is így vagyok,hogy inkább itthon mint egy lépcsőházban vagy az erdőszélén

Csak sajnos én a fiam és a lányom között különbséget teszek e téren

2019. aug. 27. 08:13
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne tegyél! Elevrca szexhez kell egy fiú és egy lány, és ugyanazt csinálják, ugyanazért.
2019. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát azért a lányomat jobban féltem,mint a fiamat.....
2019. aug. 27. 08:21
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Akkortól ha már legalább fél éve együtt vannak és ismerem a párjukat. Jó hogy szexelni nappal is tudnak meg máshol is, de azért ne legyen az hogy minden héten mást hoz haza meg olyat akit még ő sem igazán ismer. Egyrészt nem is szeretném hogy olyannal töltse az éjszakát akivel még épp ismerkedik. Másrészt meg nekem sem mindegy kit engedek az otthonomba vagy kihez engedem el a gyerekem.
2019. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Fiam lett és még kicsi ezért magamról nyilatkoznék inkább.

14évesen aludt ott az első barátom. Nem kerdőjelezte meg és nem tiltott anyám soha. Több mint egy év telt el, hogy lett közöttünk szexuális kapcsolat is és 7évig tartott. Szerintem a tiltás nem sok jóra vezet. Sok sok minőségi kommunikáció, bizalom annál inkább. Kaptam egy komoly felvilágosítást. Emlékszem amikor anyám azt mondta a szex egy nagyon jó dolog, de ha nem figyelsz súlyos következményei lehetnek. Nem fogok befeküdni közétek, bízok benned.

2019. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
A fiad is féltsd annyira, mint a lányodat. Amúgy én szerintem olyan 15-16 évesen engedném, természetesen megfelelő felvilágosítás után, és vagy nálunk, vagy a párja szüleinél.
2019. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem több mint 2,5 év után engedték meg a szüleim, hogy nálunk aludjon a barátom. 17 vagyok.
2019. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

#5: A fiad egy éven belül 10-20 kislányt is teherbe tud ejteni, ha nem védekeznek. Extrém példa, de azért gondold végig.

Ha a lányod az erőszakoskodástól félted: szerinted hol esélyesebb? Egy elhagyott parkolóban, vagy a szomszéd szobában, tőled 2 méterre?

2019. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!