Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idő után engeditek...

Mennyi idő után engeditek meg, hogy a lányotok/fiatok együtt aludjon az első barátnőjével/pasijaval?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 07:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én megengedem nekik,hogy együtt aludjanak,csak sok szülő nem ért velem eggyet
2019. aug. 27. 10:34
 12/18 anonim ***** válasza:
13%

Együtt alvás, vagy szex? Szexhez úgysem kéri az engedélyedet, nem is kell. Manapság már 14 évesen is szexelnek. Szerintem még 16 is korai.

Együtt alvást nem engedném, amíg gyerekek. Majd ha agyilag is felnőttek és azé gyűjt élés a cél, nem a szex, akkor. Továbbra is a felnőttek kiváltsága aktuális tartom, komoly kapcsolatban, ahogy ezt már a másik kérdezel is Leirtam. De mindenki maga dönt.

2019. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötöm konkrét időhöz, hanem mikor látom, hogy már komolyabb a kapcsolatuk. Persze 16-17 éves kor alatt nem nagyon engedném.
2019. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha már együtt vannak pár hónapja, ismerem a srácot és látom, hogy tényleg komoly a dolog. De ezt mindenképp csak 17 felett. Fiúzást sem engedem 15-16 évesnek, még gyerek, ráér ezzel. A legelső mikor megengedném, hogy barátja legyen, az 17 év fölött!

Bár a lányom 18 és szerencsére még most sem feltétlen a fiúkkal foglalkozik, fontosabbnak tartja a tanulást és elvan a barátnőivel/barátaival...:)

2019. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát elég fura, hogy a fiadat kevésbé félted.. Jó, nyilván nem ő lesz terhes, de ha felhuppant egy kiscsajt, az őt is vastagon érinteni fogja. Legalábbis normáliséknál beleverik rendesen a fiúk fejébe is, hogy a terhesség nem csak a lány "baja", hanem közös.

Nálam 16 éves kor után van az elfogadható határ, ha nem egy jöttment, hanem hónapok óta tartó kapcsolat. És ekkor is úgy, hogy csak nyaraláson, szünetben, hétvégén alkalmanként, nem rendszeresen!

Kúrni tudnak együttállás és mindenféle szülői engedély nélkül is, szóval nem ezen múlik!

2019. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Együttállás helyett együttalvás akart lenni
2019. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
15 éves a fiam, ennyi volt a barátnője is. Pár hónap után célzott rá, hogy mi lenne, ha majd nálunk aludna. Neki azt mondtam, hogy ha már egy éve együtt vannak. De nem tartott sokáig, már szakítottak. A szexig nem jutottak el, szerintem a csókig maximum.
2019. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a szülők azt hiszik csak az ottalvásból lehet szex. Apukám sem engedett ottaludni 17 évesen a barátomnál, de nappal is lefekhettünk volna ha akartam volna. Nem erre kéne fektetni a hangsúlyt (mert bizony a pénisz nappal is áll), hanem hogy megfelelő felvilágosítást kapjon mind szexuális, mind érzelmi szinten, ha már kilátasban van hogy megtörténik. Szóval hogy húzzanak gumit, ne menjen bele unszolástra, csak akkor csinálja ha keszenáll rá, előtte-utána elvinni nőgyógyászhoz, felhívni a figyelmet az előjáték és a higiénia fontosságára, stb. Ez a "mikor aludjon ott" szerintem netto baromság, mert nem az alváson múlik a dolog...
2019. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!