Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy koptassam le? :D mit...

Hogy koptassam le? :D mit csináljak? Hogyan viselekedjek? Apa veszély.

Figyelt kérdés
megbeszéltem a bnőmmel h lemegyünk ma a strandra. és az apám kijelentette h beszéljem meg vele h busszal idejön és lemegyünk együtt. a bőm én apa és az ÖCSÉM. az öcsém egy kiállhatatlan 11éves és úú:@ az össze barátom utálja. és nem szeretném ha velünkjönnének. tök gáz. és különben is ott egy fiú aki teccik. és 18éves én meg 14vagyok. és ha észre vesz valamit??? JJAAJJJ segítsetek.
2010. júl. 14. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az élet súlyos problémái. Amúgy ki az isten vagy te, hogy úgy dönts, az öcséd nem mehet strandra? Sok eszed van neked is 14 évesen. Öcséd meg 11, még KISGYEREK, persze hogy néha idegesít. De sokkal több agyad neked sincs.
2010. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudod miket csinál. ha néha idegesítene akkor már jólenne. de h mindenki utálja nincs egy normális barátja se.
2010. júl. 14. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki utállja és te is utállod.Hát sajnállom őt,szerintem nem kéne igy bezsélned róla.Nekem is van tesóm,idegesitt,elég sokat veszekedünk,de mégse utállom.És nem is mondanák ilyet soha.Ha leszeretne menni ő is a strandra akkor már nehogy te mondd meg,hogy nem mehet.Ráadásul apud még el is vinne benneteket,nem kéne buszozni/gyalogolni.Nem kell,hogy a strandon velük legyetek,ők majd lesznek együtt és te meg a barátnőddel.Meg van oldva.És nem tudom,hogy miért akkora baj,ha meglátja az a fiú,hogy ott van az öcséd?!Megértelek,mert én se szeretnék a szüleimmel+tesómmal strandolni,de ezt is meglehet oldani.


Én is már voltam igy,hogy barátnőm anyukája elvitt minket és amig mi a barátnőmmel tobogánoztunk,stb. addig ő termálvizben volt,napozott.Egyáltalán nem volt ciki,hogy vele vagyunk ott.

14/L

2010. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ti 14 évesek azt hiszitek, hogy körülöttetek forog a világ.Örülj, hogy egyáltalán kimehetsz a strandra az öcséddel, és nem kell otthon rohadni.Ha így lenne, akkor se szólhatnál egy szót sem.
2010. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyi mostanában az apás kérdés.:D

istenem.elmentek.apudat meg tesódat ott hagyjátok valahol ti meg elmentek ide-oda:D

2010. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Persze, hogy mehet az öccse is strandra, csak NE VELE!!!

Teljesen megértem a kérdezőt.Én is szégyenlem a tesómat mások előtt.

2010. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

ha apukád nem bízik benned, annak csak Te lehetsz az oka. vagy ülj le Vele beszélgetni, vagy törődj bele, hogy még 1,5 hónapig édes négyesben jártok strandra. 14évesen meg ne akarj 18éves pasival járni, ha annyira nem vagy felnőtt, hogy rájöjj: apukád a Te érdekedben tesz mindent. egyébként "és"-el nem kezdünk mondatot. vidd a strandra a nyelvtankönyvedet is. hasznosabb,mint egy olyan pasit lesni, aki valószínűleg nem fog gy kislánnyal összejönni. sokszor én érzem magam kellemetlenül a mai fiatalok miatt. na csókolom.

16/L

2010. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az öcsédről vagy rólad szól a kérdés? Mellesleg nyugodj bele hogy 14-18-as korkülönbségnél nem lesz valami komoly kapcsolat :)
2010. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!