Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen veszély fenyeget egy...

Milyen veszély fenyeget egy 15 éves lányt mozifanatikusok éjszakáján?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék elmenni, a barátnőim, akikkel mennék, már mind lassan 16 évesek lesznek, mert én nem vagyok évvesztes, ők meg igen.

Anya azzal az indokkal nem akar elengedni, hogy 15 évesen nem szabad az utcán tartózkodni éjszaka.

Ezt meg is értem, de olyan rossz, hogy mindenkit elengednek, csak engem nem. A többiek tavaly is voltak, és mondták, hogy milyen jó volt, meg minden...

Engem az érdekel, hogy ezen az utcán tartózkodáson kívül, mi lehet még az oka, vagy hogyan győzhetném meg?

Amúgy nem attól félt általában, hogy én hülyeséget csinálok, (mert se én, se a barátaim nem olyanok vagyunk) hanem hogy ugye nem a saját hibámból lesz valami bajom.

És kérlek ne támadjatok, hogy ennyi idősen ne akarjak bulizni, meg hasonlók, mert nem is akarok. Néha házibuliba, ha meghívnak elmegyek, (ez kb. eddig kétszer történt meg, és az is idén volt, régebben nem) szórakozóhelyekre meg én se akarok menni.


2011. ápr. 3. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak, hogy nem egyedül mész, hanem olyanokkal, akik idősebbek, és ha gáz van, akkor meg tudnak védeni vagy hasonlók...
2011. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
15 Évesen én sem engedném el a gyerekemet éjszakázni. Otthon a helye nem az éjszakában.
2011. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd anyukádnak hogy akkor vigyen el ő, és akkor nem kell az utcán mászkálnotok. Énis voltam csak nállunk mozimaraton a neve, és tényleg nagyon jó:)

17/l

2011. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azért de szerintem ha megkéred anyádat, hogy kisérjen el diszkréten, csak ne jöjjön oda a társaságba akkor biztosan elengedne ha idejéből kitelik.
2011. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

milyen veszélyek fenyegethetnek egy 15éves lányt éjszaka?


pl. megerőszakolnak, megölnek aztán megint megerőszakolnak.

elveszik az értékeidet, elrabolnak, és jobbik esetben egy holland kirakatban végzed prostituáltként. rosszabbik esetben egy vietnámi nő fogja teleszívni a tüdődet minden nap füsttel, a májad egy vén alkeszhoz kerül... ilyen apróságok

2011. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áh, 10 éve is megvoltak ezek a veszélyek, mégis elengedték a gyerekeket. A híradóba igazából olyan szinten hatásvadász hírek vannak, hogy rettegnek a szülők.
2011. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az az igazság, hogy felőlem jöhetne, de ő nem nagyon szereti az ilyen éjszakába nyúló programokat. Nem egy bulizós fajta (már). :)
2011. ápr. 5. 17:16
 8/9 anonim válasza:
Az éjszaka nem leszel az utcán mert du.6-tól reggel 6-ig tart, tehát jóesetben a moziban leszel. Az időpontot hol találtátok meg?
2011. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát én is ezt mondom, hogy nem az utcán leszek, de gondolom ez a törvények szempontjából nem fontos...

Amúgy az egyik barátnőm mondta, és mutatott egy oldalt facebook-on, az az egyetlen ami 2011-es, de aztán ott is valaki szólt, hogy az ott feltüntetett az tavalyi időpont, meg mint ezen az oldalon is írták többen azt a cinema city-s dolgot, hogy felvásárolta a palace-t. Szerintem amúgy nem lesz, mert már reklámoznák akkor. Meg lehetne már jegyet venni...

2011. ápr. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!