Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves fiú szőrösödik?

10 éves fiú szőrösödik?

Figyelt kérdés
Nem korai még? Nagyon meglepett még túl fiatal hozzá szerintem! Vagy ebben a korban már beindulnak a serdülés dolgok??

2019. okt. 6. 14:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél már beindul ebben a korban.
2019. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Kiskamasz. Egyénenként változó, hogy mikor kezd serdülni. Épp elég baja lesz neki emiatt, el kell beszélgetni vele, hogy a kicsi lelke egyben maradjon és ne érezze magát kellemetlenül.
2019. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éves korban egyes lányok nemcsak szőrösödnek, hanem már menstruálnak is. Előfordul fiúknál is ilyen korban.
2019. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Korai érés, ami esetleg gátolja a növekedésben, ki kell kérni gyerekorvos tanácsát.
2019. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Még csak sötèt pihék látszanak de azért mégis meglepő!
2019. okt. 6. 15:04
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gáz nincs ezzel, a mai gyerekek úgyis korábban érnek. Jobb ha elbeszélgetsz vele a többi dologról is, ami rá vár, nehogy kellemetlenül érintsék.
2019. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy korai


Tesómnak rendszeres merevedése volt már



Nekem nőként is szőrös volt, pedig 5 évvel később kezdtem menstruálni.

Sok lány már 9-10 évesen "nagylány", akkor miért fura, hogy egy fiú elkezd pihésedni?

Osztálytársanm 2 naponta borotválkozott 9. Osztályban.

2019. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Milyen többi dologra gondolsz??

Merevedése neki is gyakran van főleg az esti fürdés közben. Néha reggel is

2019. okt. 6. 15:35
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A merevedés is természetes, korán érő típus.
2019. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai. Ő ilyen. Én 10 éves korom óta menstruálok.

A 9 éves fiunkat most vittük urológushoz, mivel nagyobbak a herezacskói, volt neki kisebb korában herevisszere, amire azt mondták, hogy várjunk vele, hátha elmúlik, gondoltuk, hogy hát nem múlott el, mire az urológus közölte vizsgálatot követően, hogy érik a kisfiunk, serdül. Nincs visszér, nemi fejlődés miatt nagyobbak neki. Szóval minden gyerek más, máskor érik. A férjem 14 évesen már rendesen borotválkozott, olyan erős arcszőrzete volt.

2019. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!