Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogy küzdtök meg a székreke...

Ti hogy küzdtök meg a székrekedéssel?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam már a székrekedésről gyerekeknél és sok hely a picikről írnak. Szeretném a véleményeteket kérni, hogy a tízen éveseknél hogy birkóztok meg. A lányom küzd vele és szívesen fogadom a javaslatokat.

2019. okt. 22. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
1 kanál olivaolaj.
2019. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Kávé. Nekem attól mindig megy a hasam.
2019. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Tizenévesnek maci kávé inkább, ezért ne szokjon rá. :D

Nekem is volt mindig, de sok minden nem hatott.

Mezei lekvár, régen Tamarin lekvárt ettem.

Rostos kaják, vagy külön rost pl. én útifűmaghéjat vettem, de azt tizenévesen nemtom mekkora mennyiségben lehet enni mert kipucol rendesen -valakit, nem engem - mondjuk legalább természetes.

A lenmag is hashajtó, zöld tea is valamennyire, készítenek belőle hashajtó bogyókat, az már nem olyan természetes, de még nem gyógyszer.

Gyógyszeres vonalon a Laevolac jó, nem szívódik fel és hat. Vagy a glicerin kúp.

Az egyéb akármilax bogyók másképp hatnak és rendszeresen nem olyan jó alkalmazni.

2019. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lenmag. Lefekvés előtt 5-6 evőkanál, felkelés után rögtön 1 pohár víz. Minden problémádat megfogja oldani, ígérem!
2019. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy kefir
2019. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az aszalt szilva is működik. Jobbulást neki, remélem, a sok tipp közül lesz, ami működni fog!
2019. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, rosszul hangzik, de egy kád teli meleg vízzel. Ismétlem, nem vicc, de alig mertem leírni egy csomó rendes tipp után.
2019. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végbélkuppal ha nagyon nem megy. 12 éves kortól lehet alkalmazni. Nálunk ha kell nagyfiú felhelyezi magának de eleinte megmutattam hogy csinálja hogy ne jöjjön rögtön ki. Dulcolax vagy Lecicarbon
2019. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!