Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 honapos kisfiam szekrekedess...

Tomikatika kérdése:

2 honapos kisfiam szekrekedessel kuzd. Orvosnal is vtunk kb 3 szor. Ezeket javasolta: szelcso, biogaia csepp, labat a fejehez nyomni, tapszer csere, kamilla teaba tapszer de az vissza bukott neki de semmi. Kupot semmit nem irt fel ezen kivul. Vki?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak h tudjak neki segiteni?

2018. júl. 5. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld óvatosan masszírozni (inkább csak simogatni) a pociját. Mondanám a hashajtó lekvárt, de ahhoz még pici. Jobbulást!

Látogass el egy babás fórumra, ott többet tudnak segíteni.

2018. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Pici a Glicerines kúphoz is? Lehetséges..

Abból egy kicsit letörtem annak idején,azt kapta a lányom. De nem 2 hónaposan,az biztos.


Legbiztosabb a tápszer csere. Ki kell tapasztalni,melyik jó. Sajnos ajànlani nem tudok,az én lányom nem evett tápszert.

2018. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tápszercsere evidens. Az legyen az első, hisz hosszú távra akarod megoldani a problémát, nem?


Nálunk bebát kapott elsőre, csak pótlásként, de egyből betonszéklete lett tőle. Váltottunk Milumilra, gond egy szál se.

De lehet nektek több kör lesz.

Pl.: előfordul, hogy tejallergia okoz ilyen tünetet. Akkor spec.tápszer kell.

2018. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
laevolac szirup
2018. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maszíroztam is szegenynek de akk is sirt. Ma vtunk dokinal irt fel neki vmi cseppet ki valtottam. Csak annyit mondott h faj a hasa. Na azzal sokra megyunk
2018. júl. 5. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A Mecsek baby teát próbáltátok?
2018. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt meg nem. Tegnap mondta a vedononk h kamilla teaba tegyunk cukrot h legyen szirupos es az jo lehet... Gondolom. Szegeny kisfiam ezzel szenved a szekrekedessel. A heten meg a nyelvet is felvagtak neki
2018. júl. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!