Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom sose megy sehova?

A lányom sose megy sehova?

Figyelt kérdés

14 éves a lányom. Sose megy sehova. Nyári szünetben egyszer ment el az osztálytárs lányokkal. Új iskolában kezdett jauárban. Jóban van a többiekkel. Nem utálják.

Sokszor mondom neki hohy szoljon a lányoknak hogy üljenek be valahova vagy menjenek sétálni. Akkor azt mondja hogy jó és ennyi. Mondjuk az ő gondolkodása komolyabb mint a többinek.Igaz a lányok is volt hogy azt mondták nem érnek rá meg mással találkoznak stb. Lerázták volna? Pedig joban vannak. Sajnálom mert csak velem megy programokra. Nem a kortásaival. Nem panaazkodik amúgy sosem. Másnak is van így a gyereke?


2019. okt. 31. 06:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Nincs testvere?

Minket ennyi idösen beirattak sportolni. Plusz jött par osztalytars is. Azaz 4 en jartunk. Nem is kellett több ill sulin kivül nagyon sokmindenre nem is volt igenyünk.


A masik suliban (gimi)kezdödtek az olyanok hogy suli utan nem mentünk haza még elmentünk egy tora uszni, vagy beszelgettünk csavarogtunk sracokkal is nagyon ritkan, vagy a lepcsöhazban gyültünk össze baratok meg ilyenek.

2019. okt. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Ne erőltesd, annál kevésbé fog barátkozni, eljárni otthonról, mert rágörcsöl. Hagyd, hogy természetesen alakuljanak a dolgok. Ne terheld rá a saját félelmeidet a gyerekre.
2019. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van egy tesó Ő 10 éves. A nagy jár zesuliba meg járt táncra a barátnőjével de suli mellett nem bírta mind a kettőt. Remélem a középiskolába megváltozik a helyzet.
2019. okt. 31. 07:15
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom dehogy is. Csak látok más lányokat hogy bandának stb. Igaz azt sem akarom mint itt sok ilyen idős lány hogy hajnalokig buliznak meg isznak cigiznek. Ő inkább olvas rajzol gépezik meg YouTube.
2019. okt. 31. 07:17
 5/18 anonim ***** válasza:
99%

miért gond ha otthonülős?


én 14 évesen rengeteget ültem otthon (én nem lány vagyok, nem tudom ez számodra mennyire fontos), mégis sikerült elég sok mély kapcsolatot kialakítanom, sőt 10+ éves barátságokat is akik akkor is ott voltak mellettem és segítettek amikor padlón voltam


most nem az élet történetemet akarom leírni, hanem arra rávilágítani, hogy nem feltétlen gond, ha otthonülős a lányod

ami fontos ilyen téren, hogy mit csinál otthon, mennyire hasznosan tölti el az idejét és milyen az otthoni légkör

2019. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
30%
Én is így kezdtem, egy nagyon asszociális ember lettem végül. Szórakozni, ilyen helyeken sose jártam. Párkapcsolatom sose volt. Én már így maradok, de a kislányodon még lehetne segíteni szerintem.
2019. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy gond az hogy ilyen. Csak sajnálom hogy nincsenek olyan igazi barátai akikkel jóban lenne. Eljönne ide a barátnő vagy ő hozzá. Akivel olyan dolgokat megbeszélne amit velem nem. Igaz nekem mindent elmond szerintem nincs semmi amit nem tudok róla. Lehet tényleg az én félelmemet látom benne. Mert nekem lemaradtak a régi barátok és most nincs igazán senki. Nem akarom hogy ő is ilyen legyen egyedűl maradjon. Meg a szüleimmel sem vagyok jóban évek óta nem beszéltem velük.
2019. okt. 31. 07:33
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

#5-ös vagyok:

figyelj nekem van a legjobb lány barátom akit 10+ éve ismerek, de kb 10 év után találkoztunk először

2 ember van akikre számíthattam amikor padlón voltam és ő volt az egyik

sok-sok órát beszéltünk telefonon, neten keresztül

persze kinek mi a barátság és milyen kapcsolati formák "valósak"


attól, mert nem jár ide-oda attól még lehetnek nagyon jó barátai akikkel megtudja beszélni a dolgait

gondolom szokott velük chatelni, akár beszélni telón szóban


persze 1-1 jó program, vagy csak élőben való beszélgetés is sokat jelent, de attól, mert eljár valakivel ide-oda még simán lehet felszínes kapcsolat

remélhetőleg a lányodnak vannak olyan barátai akik fontosak számára és ez kölcsönös, de ezt nem szabad erőltetni és nem is kell


milyen hobbijai vannak? mit csinál szabadidejében?

2019. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Nekem is van pár ember, akikkel jóban vagyok, de nem kívánom a társaságukat iskolán kívül. Lehet, hogy a lányod is így van vele. Tudod, sok ember nem a társaságtól töltődik fel igazán, hanem az egyedülléttől. Én is pl. sokkal szívesebben maradok itthon és rajzolok, eszek, alszok, meg ilyen egyszerű dolgok. Nem kell ráerőltetni.
2019. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nemsokára lesz egy pasija és alig fogod látni ;)
2019. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!