Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak hogy a, , Mondocon” nevű rendezvényre nagyon szakadt nadrágot alatta ilyen halaszhálós harisnyával felvegyen?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 17:09
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
74%

Azt hiszem nem, na de úgyis felveszi, legföljebb nem otthon öltözik át. Vagy nem?

Inkább azzal kapcsolatban beszélgetnék el vele, hogy valószínűleg a nála jóval idősebb fiúk és férfiak is szemet vetnek így (is) rá, és akkor mi a teendő. Egyértelműen az óvatosság és az észnél levés.

2020. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%

Én sem. Szerintem beszélj anyukáddal,egyezzetek meg úgy, hogy neked is meg neki megfelelő legyen. Például ne nagyon (bár nem tudom milyen az a "nagyonszakadt", de gondolom),hanem csak kicsit szakadt nadrágot vegyél fel,alá meg nem kell ilyen háló. 13 éves vagy,gondolom nem a sarkon szoktál állni, mert az az öltozek inkabb oda illik.

Amúgy meg mi az a Mondocon?

2020. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
5%
Nem
2020. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
A Mondocon-on olyan furcsa öltözeteket lehet látni, hogy ebben semmi kirívó nincs. Ha lesz még arra, mire a gyermekeim felnőnek, és menni akarnak, addig nem fogok beleszólni, míg nem teljesen pucéran akarnak menni. XD
2020. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Gyerek még. Lehet szolidan öltözni, nem kell kvásan, mert annak nézne ki kislányként.
2020. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Horaires ***** válasza:
92%
Mondoconra ez teljesen normális öltözék.
2020. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Mondoconra simán megengedhető az ilyen viselet egy 13 éves lánytól szerintem, nyilván suliba nem. Szakadt farmerral egyáltalan nem is néz ki ribisen a hálós harisnya, nem olyan, mintha miniszoknyával venné fel.
2020. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező a szüleid tudják mi az a Mondocon? Mert ha nem, akkor nehézkes lesz a meggyőzés. Látod, itt is, a kinek fogalma nincs róla, milyen rendezvény is ez, egyből ítélkezik.
2020. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Most néztem meg ,hogy mi az.

Megengednem.

2020. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de szívem szerint hoznám-vinném. Én is voltam Mondoconon.
2020. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!