Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves fiatoknak megengednéte...

16 éves fiatoknak megengednétek, hogy naturista legyen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem hogy engedèlyt kérne
2019. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha itthon akarna meztelenkedni, akkor szólnék, hogy legyen tekintettel a tesójára és természetesen a szüleire is. Nem tabu a meztelen test, de nem mászkálunk egész nap csupasz hátsóval.

Családdal nem megyünk naturista strandra, de ha a haverjaival oda akar menni, lelke rajta.

2019. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? Elvégre az a természetes állapot.
2019. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Beég majd gyorsan. A teste akkor is reagálni fog, ha ő nem akarja és ez nem kicsit lesz ciki. Itthon meg nem érdekel, mennyire természetes, meztelen seggel senki nem rohangál. Van egy szint, amit minden majomnál okosabb élőlénytől elvárok. Egyik ilyen a ruházat megfelelő megválasztása.
2019. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
A saját szobájában meg a haverjaival felőlem lehet naturista vagy ami akar de itthon legyen tekintettel másokra. Ne nyisson ajtót mondjuk a nagymamának anyaszült meztelenül és ne pucér seggel támaszkodjon az ebédlőasztalon.
2019. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
unalmas a szünet? jobb kamut nem tudsz?
2019. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Vizes gumi csizmával rúgnám szét a csupasz pic..áját.
2019. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Megengedném, minden további nélkül - a normális keretek között.

Bár a kérdésedből a "keretek" nem derültek ki...

2019. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze. A naturizmus a természet szeretetéről is szól a ruhátlanság mellett, tehát ez egyáltalán nem baj. Az ember pedig meztelenül születik, nincs ezzel semmi baj, hacsak nem exhibicionista a srác.
2019. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Én mindenképpen engedném neki, bár még csak 20 éves srác vagyok, de biztos, hogy természetesnem venném az itthoni meztelenséget, és nem nagyon érdekelne, ha meztelenül ebédel vagy csinálna itthon bármit is a gyerekem majd később.


Szerintem a meztelenség egy természetes dolog, és aki nem nagyon képes bármilyen társaság előtt meztelenül mutatkozni, nekem az a nem egészséges.

2019. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!