Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ki a véleményetek...

Kamaszok! Ki a véleményetek erről a szövegről?

Figyelt kérdés

myvippen, egy lány adatlapján láttam..de nem tudom eldönteni, ez most jó vagy rossz=S Szerintetek?


*Utálom azokat akik előttem teszik a "partyarcot" hátam mögött meg megy a ..hülye k*rva, flegma p*csa.. éés most mondom engem ez egyáltalán nem zavar mert még mindig jobb, mintha én szólnék le másokat. mert bennem még van ennyi tartás, és önbecsület..(:


Utálom a 12 éves p*csákat, akik félmeztelenül pózolnak facebook-on, myspace-en...és a semmire verik a nyálukat, és azt hiszik az övék a világ..Na és várják, hogy a pasik verjék a " nyálukat"..ez nee..vagy legalább engem kerüljön ki nagy ívben..:/


2010. júl. 21. 14:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
elnézést:$ mi*
2010. júl. 21. 14:33
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Ő télleg nem szól le másokat..vagy mégis? :S
2010. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát nem ismerem=S Végülis az adatlapján egész normális mindenkivel..xD Csak nem tudom..eldönteni..de ahogy látom, csak pasik írnak a képei alá :O xd mondjuk ez nem magyarázat..
2010. júl. 21. 14:42
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Húúúú, mekkora büdös nagy pofont adnék neki, ha az én lányom lenne! HELYESÍRÁS NULLA! ÉRTELMEZÉS NULLA! SZÖVEGALKOTÁS NULLA! STILISZTIKA NULLA! Hablatyol össze-vissza, se eleje-se vége, összefüggéstelen duma a köbön! Miiiivan???: utálom, ha a hátam mögött kibeszélnek -----> engem ez egyáltalán nem zavar... (?????) Az önbecsületnek semmi köze ahhoz, amiről beszélni próbál szerencsétlen. Lekötözném egy stóc kézikönyv társaságában, aztán előbb tanulj kiscsillagom, utána majd lelkizhetsz a pózóló 12 éveseken...
2010. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ezt nem én írtam :) am. meg az elejét és a végét nem másoltam ki..:D de sztem ..vagyis nem tudom, szép csajról van szó..am. azért kérdeztem meg úgy gondoltam írok neki, msn-ért vagy vmi..csk ezt nem értettem(: lehet akkor is írok neki..17/F
2010. júl. 21. 14:50
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Értelem az nulla:D de írj neki,mert szép,és hamar megd_ghatod!Szerelem is lesz,majd agyon smároljátok egymást..az meg majd megcsal valakivel(aki b_zinak néz ki)..

Jól jársz ezzel a csajjal:D de most komolyan!Úgyse feleségednek akarod,nem?Háát..sok szerencsét!


Amúgy tényleg értelmetlen hablaty az egész..

"és a semmire verik a nyálukat"..?Hogy micsoda?

"ez nee..vagy legalább engem kerüljön ki nagy ívben"(?)téged kikerülnek,mert nem leszbikusok!:Đ

2010. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Hiába szép b***zdmeg ha 2 értelmes mondatot nem fogtok tudni váltani! Buta, mint a raklap!
2010. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Az életben ezek szerint ellentmondásba keveredik saját maga ellen?!?! Elég vicces szöveg, de ha már saját magának ellent mond... Mellesleg, hogy írhat/beszélhet így egy lány? Azt hiszi menő, vagy nem tudom.

Az a legszomorúbb, hogy nem egy ilyen ember van.

2010. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

omg.ez 17 éves?

én max. 14 nek nézném.:D

hüly e pics@ mint akikről ő ír.

2010. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan, ahogy mondják. Se eleje, se vége, össze-vissza habletyol itt mindenről, helyesírás, nyelvhasználat, értelem nulla. Ezzel a szöveggel valószínűleg az ellenkezőjét kívánta elérni annak, amit elért. Hány éves az illető?
2010. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!