Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A bátyámat nem...

Mit tegyek? A bátyámat nem lehet elviselni! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok, a bátyám 17, kezdjük ott, hogy állandóan gépezik, nincs barátja/barátnője, éppen hogy nem bukott meg.Én ennek az ellentéte vagyok.Lehet, hogy irigykedik, vagy valami, de nekem nincs valami nagy önbizalmam, szóval nem is szoktam neki az orra alá dörgölni a jegyeimet, de ettől függetlenül, ki nem állhat.Lehet, hogy elsőre furán hangzik, de állandóan ütöget/ver.Például 7 éves lehettem, mikor kiütötte egy fogamat (kicsit már mozgott), úgy, hogy ültem a kocsiban, a kezem ökölbe a szám előtt, és ő meg neki ütötte jó erővel a számnak, hát a fogam persze ki is esett.De ez semmi, mert mostanában az van, hogy jön ki a szobából, ülök a kanapén, és odajön, és elkezd jó erősen ütögetni/rugdosni/dobálni a kisöcsém játékával (5 éves az öcsim) vagy valami.Ja, és nem is tudom, hogy körülbelül hány (talán 3) éve szólított utoljára a nevemen, vagy úgy hogy húgi.Már 3 éve (kb.) ezek közül van becenevem: Dagadt szar, Dagadt gec.., Dagadt fos, stb.Pedig nem is vagyok kövér.Jó, nem vagyok vékony, de komoly, hogy nem vagyok kövér.Csak ö a nagyon vékony ( 191 cm, 65 kg.) vagy úgy jön ki a szobából, hogy rögtön elkezdi, hogy fúj de dagadt vagyok, meg ilyenek.Én meg ha visszaszólok rögtön jön és megver, ami ugye nem valami jó érzés, mert marha erős, mivel több mint 3 évet kenuzott, most meg harcművészetet tanul.Na, de én már olyan rosszul vagyok, és mikor látja, hogy nem akarok visszabeszélni, mert tudom, hogy akkor ver, akkor meg még direkt ráadást ad.Különben már a szüleim is teljesen ki vannak készülve tőle, mert az öcsémet is állandóan izéli.Emellett apukám 13 órás műszakban dolgozik.A bátyámmal meg nem lehet mit kezdeni, egyszer, mikor anyukám szokás szerint elvette a laptopja egerét(mert nem tanult) (az egér nélkül nem működik, mert a touch-pad rossz rajta) akkor odament a hálóba, kérte anyukámtól, ő mondta, hogy majd ha tanult (este 10-kor volt ez) akkor megkapja, erre ő belerúgott a gipsz karton falba, amin lett egy luk.És már úgy sajnálom a szüleim, mert átlagosan hajnali kettőkor megy a bátyám aludni, úgy, hogy anyukám a szobája ajtaja előtt fekszik egy matracon.És ez az egész lehet, hogy például azért, mert 4 évet Orosz országban voltunk (2 hetes koromtól) és ugye ő neki ott kellett suliba meg oviba járnia, és nem lehetett valami jó, mert ugye el volt hanyagolva, meg minden..Aztán apukámnak még kint kellett maradnia egy évet, mi meg hazajöttünk.

Ui.:Bocsi, hogy hosszú lett, muszáj volt leírnom.Amúgy a szüleim nagyon szeretik, és velük normális, csak állandóan mondja, hogy milyen rossz, hogy testvérei vannak.


2010. júl. 23. 00:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok :)
2010. júl. 23. 00:15
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Pszihologus latta mar?
2010. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Büdös kocka a bátyád és ideg rohamai vannak ha nem gépezhet:D Én is voltam kocka és hasonló voltam mondjuk én nem bántottam soha a testvérem főleg ha lány....Amúgy meg szívesen elbeszélgetnék a bátyáddal,hogy a 17 éves fejével mér ütögeti erősen a 13 éves hugát....El kéne neki 1-2 atyai pofon.
2010. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1.:Igen, látta már vagy 3, de még mindig ez van.

2.:Na, igen, tudom hogy az, de lécci csúnyát ne mondjatok, mert én szeretem, mert norm. is tud lenni.És mégis csak a bátyám.Ja, hát volt már "atyai pofon" de nem vált be.


Azért köszönöm a válaszokat!Még írhattok.

2010. júl. 23. 00:36
 5/25 anonim válasza:
64%

Töltsd le neki a WoW-ot, oszt hadd kockuljon :D


Örülj hogy nem egy erőszakos büdös fenevad a bátyád, aki elszedi a zsebpénzed...

2010. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincs is zsebpénzem XD mármint van, de anyukámnál :) Mi az a Wo.. micsoda? Amúgy a gépén állandóan valami stratégiai játékot játszik, de nem tom mi.Van benne harc meg minden...de valami komolyabb...
2010. júl. 23. 00:47
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Hasonló az én bátyám is.Még akor is megegyezik,énis 13 lány vagyok és ő is 17.Mondjuk néha normális,de minden nap van 1órája,míg dilis(anyuékkal is).Szüleim azt mondják,hogy kiskorában is félórája volt amikor igy viselkedett.
2010. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Azért nehéz korban van... De ez így tényleg nagyon gáz.

Biztos van a lakhelyetek közelében családsegítő hívd föl őket, egy család terápia az segítene rajtatok, biztos neki is sok fájdalma van, és mind rajtatok vezeti le, sokat kell vele beszélgetni, hogy elmondja mi bántja, akkor nem akar talán annyira ütlegelni.

Sajnálom szegényt, biztos ő is utálja magát, hogy ilyen, és ettől még dühösebb lesz, ez egy ördögi kör, segíteni kell neki.

2010. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Totál ugyanez van nálunk is.17éves a tesóm és ugyanilyen,mint a tiéd.Anyuékra se hallgat,nem tudunk vele mit csinálni.Engem állandóan piszkál,csúfneveket talál ki rám.Nem tanul,állandóan gépezik,és engem idegesit.Látom nem vagyok ezzel egyedül,másoknál is van ilyen.
2010. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Valószínű azért van ez mert féltékeny, meg rosszul esik neki, hogy már nem csak vele foglalkoznak, mert ugye 4 éves koráig körülötte forgott a világ.

Különben már azt hittem, ő az egyetlen aki ilyen dilis a tesóival, és még a szüleivel is. :)

2010. júl. 23. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!