Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szuperérzékeny anyukák, hogy...

Szuperérzékeny anyukák, hogy bírtátok elviselni hogy a gyereknek oviba kellett menni?

Figyelt kérdés
Mikorra rázodtatok bele? Miért aggódtatok, mitől tartottatok a legjobban? Mennyi idő múlva szoktátok meg? A gyerek hogy viselte?
2011. szept. 5. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

5 percig gondolkodtam, hogy nekem szól-e a kérdés...

Ugyanis érzékenynek gondolom magam (de, hogy szuperérzékeny-e azt fene se tudja).

A ovi nem volt gond. Amikor láttam, hogy élvezi és végre kibontakozhat gyerektársaságban anélkül, hogy folyton odafutna hozzám és nekem produkálná magát, megnyugodtam...és tudod milyen jólesett hazamenni és teljes nyugalommal belefeküdni a kád vízbe? (Amit már több, mint három éve nem tehettem meg, mert mindig fülelnem kellett közben, hogy kellek-e...)

2011. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Na úgy érzem ez rólam szól és a lányomról, aki nagyon anyás, kis törékeny mimóza és nagyon szégyenlős, novemberben lesz 3 éves. Tegnap kezdtük az óvodát, tegnap még nem sírt amikor ott hagytam, csak utána keresett, ott is aludt, ma már nem akart menni, erőszakkal kellett elvinni, és nagyon nehéz volt ott hagyni csak csimpaszkodott a nyakamba és sírt. és nem is játszik egész nap csak csak a dadussal van. Már félek a holnaptól hogy fogom elvinni. Meddig fog tartani ez a sírás?? Én már annyit sírtam itthon mint máskor egy év alatt, annyira sajnálom!
2011. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!