Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljunk ilyen osztálytá...

Mit csináljunk ilyen osztálytársakkal? Hogy lehet elviselni őket? (lent)

Figyelt kérdés

Van 2 lány az osztályban akit mindenki utál. Mindig sikítoznok az osztályba, minden fiú ölébe beleülnek csak úgy, ölelgetik őket. (A fiúk már mondták, hogy őket is nagyon idegesíti ez.) Olyan is volt, hogy a szünet úgy ment végig, hogy ők ketten úgy csináltak mintha szexelnének. Mindenkinek mindenért beszólnak és aki visszaszól nekik az mindjárt rossz. Azt hiszik magukról, hogy tökéletesek.

15/L (elsős gimnazista)


2010. máj. 10. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Közösitsétek ki őket , durva megoldás de hasznos.
2010. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már senki se áll velük szóba, de ezt ők észre se veszik.
2010. máj. 10. 18:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor az egyik fiú kilökte egyiküket az öléből, akkor még ő volt a rossz meg ő kapott ofőit, hiába mondtuk az ofőnek, hogy mi volt a helyzet.
2010. máj. 10. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha nem vesztek róluk tudomást, hiszen pont az a céljuk, hogy felkeltsék a figyelmeteket. Amit el is érnek azzal, hogy idegesítenek titeket - ez a cél. Szóval szerintem sz.rjatok a fejükre, legyetek el nélkülük. Ne foglalkozzatok velük. Amúgy se érnek annyit, hogy tönkretegyék a hétköznapjaitokat.
2010. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a baj,hogy több ilyen lány van:Snem csak 2..és a mi osztályunkban ez számít menőnek..szóval nálunk úgysem fogják kiközösíteni őket:S

15/L

2010. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy féltékeny vagy hogy titeket meg leszarnak a fiúk? ( nem sértésből kérdezem,hanem őszintén).. mert hiába mondják azt arra a 2 csajra hogy " hú ez a ribanc minek ül az ölembe" ..örülnek neki a fiúk és tetszik nekik hogy a csaj kezdeményez és csinálja a fejét.. nem tudom titeket ez mér zavar..én leszarnám.. nálunk is van egy ilyen csaj aki beleül más fiúk ölébe de valahogy engem jobban bírnak mert én velem nem csak csajos dolgokról tudok beszélgetni mint a ribanccsajjal..normális vagyok és nem 2színű.. szóval ha irigykedtek akkor beszélgessetek a fiúkkal meg adjatok magatokra többet.. ja még annyi hogy azért feltételezem hogy irigykedtek,mert sokan irigykednek általánosba én is irigykedtem a menőbb lányokkal.. és rájöttem hogy beszélgetéssel sokmindent elérek..
2010. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tudnak beszélgetni*
2010. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lányokra* bocsi
2010. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hidd el nem örülnek neki a fiúk. Volt olyan, hogy vkinek beleültek az ölébe, de ő me kilökte őket. Am én ilyenekre soha nem irigykedem.
2010. máj. 10. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
hát az irigykedést úgy értettem hogy a fiúk nem foglalkoznak veletek mert az a 2 csaj van a középpontba.. ha meg beszólnak neked akkor szólj vissza hogy kivagy te és mit képzelsz magadról hgy ok nélkül beszólsz..aztán ha még nekiáll feljebb akkor oszd tovább.. az ilyenek ne pattogjanak :D
2010. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!