Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális ha a kislányom...

Az normális ha a kislányom (10 éves) szerelmes egy nála 20 évvel idősebb férfiba?

Figyelt kérdés
Ez nem csak rajongása mert már egy fél éve csak róla beszél és a képeit nézegeti a facebookon.
2020. febr. 12. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Kósz Zoliba voltam szerelmes, a vízilabda válogatott kapusba!
2020. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen Luke Perrybe voltam szerelmes. Meg a boltos fiúba, minden délután bejártam hozzá beszélgetni, volt, hogy anyuék nem tudták, hol vagyok, mikor már 3 órája vége volt a sulinak.

Nem csak fél év volt, hanem több is. Nem rajongás, hanem igazi naaagy szerelem.

Aztán jött a következő. A matektanár, a kedves új szomszéd srác, az osztálytárs nagybátyja, stb, stb.


Aztán felnő az ember a feladathoz, nyugi ;)

2020. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális.


Nagymama korú vagyok, de bizony egészen jól emlékszem, hogy olyan 10 év körüli lehettem, amikor először szerelmes lettem, de nagyon. Szerelmem tárgya hús-vér ember volt, apám barátjának a sofőrje, 30 körüli, gyönyörű zöld szemekkel, sűrű fekete szempillákkal. Most, 60 évesen is elképedek, hogy milyen intenzív volt az érzés.


Nem, anyámék nem estek kétségbe, korrekten kezelték a helyzetet. Tény, hogy akkoriban nem hitték azt, hogy minden férfi egy dúvad pedofil, akihez egy gyereklány vonzódik.

2020. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.. En vagy 5 emberbe voltam szerelmes egyszerre :D
2020. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Justin Timberlake volt a gyerekkori nagy szerelmem, ahol csak tudtam nézegettem, több száz képem volt róla, videóklippek a telefonomon meg minden :D A húgom meg William Levybe volt belezúgva mikor még ment a tvben Az árva angyal című sorozat. Most 14 éves és a pont nem rég került szóba és mosolyogva mondta, hogy még mindig megdobban érte a szíve, pedig alig 3-4 évesen volt "szerelmes" belé. Nyugodj meg, ez normális a véleményem szerint.
2020. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

5 évesen rajongtam Bon Joviért és halálosan szerelmes voltam nagymamám szomszédasszonyának felnőtt fiába. Egy világ omlott össze bennem mikor megnősült.

Óh fiatalság :D

2020. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális.

Te nem voltál "szerelmes" 10 évesen?

2020. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Kérdeztétek van e saját facebookja. Nincsen de a nővére laptopjáról

be tud lépni.Egyébként a vele egykorú lányoknak már szokott lenni,instagramja,tiktokja,fb-ja.

Azt is kérdeztétek ki az a férfi. Az egyik barátnőm férje. És igen elég gyakran szokta látni,beszélni is szokott vele.Egyébként tényleg elég helyes. Na de 10 évesen! És ha csak rajongás lenne akkor nem beszélne róla minden nap már fél éve.Persze nekem is volt "szerlmem" ennyi idősen de ő a világ másik végén lakott és 2 hét után kiszerettem belőle.

2020. febr. 13. 17:53
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor az ofőmbe voltam, folyamatosan a nyakában akartam lógni, mindig mentem neki táblakrétáért, ölelgettem, én is csak róla beszéltem sőt a plüssömet is róla neveztem el mert ugyanolyan kék szeme volt.

Ki fogja nőni, ez rajongás. Velem több ilyen is volt már.

2020. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es én is Haydenbe voltam szerelmes :)

12 évesen a tesitanarba, 17 évesen a mediaismeret tanáromba, anyám ő meg ma is bugyit leolvaszto pali de a mellettem horkolo férjem ezerszer jobb 😀


Attól hogy hús vér ember is a közelében van, meg nincs gond ha a férfi nem közeledik.

A lányod kinovi de addig lesz par "szerelme"

2020. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!