Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy a párom egyik nap nagyon szerelmes, bújik, oda van értem, másnap meg rideg, nem akarja, hogy hozzáérjek és mint aki semmit sem érez. És ez váltakozik nála?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván a kérdező a nő, és a pasik idióták, drága egyeske.
2019. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavar tünete is lehet ez, keress rá a neten.
2019. szept. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavar tünete is lehet, keress rá a neten.
2019. szept. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nálam is ez van, és én nem vagyok teljesen 100%-as. :"""D (borderline)
2019. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen borderline tünetek. Tudom, mert én is az vagyok. Beszélgess vele erről.
2019. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, nyilván borderline! Miért is ne lehetne inkább az, hogy lehet szakítani szeretne, de még nem biztos benne, vagy stresszesebb időszaka van? A borderlinehoz legalább 5 kritérium kell még. Úgy írkáljátok itt a diagnózisokat, mintha szakemberek lennétek. Én terapeuta vagyok, és egy borderline felállításához is legalább hetek kellenek.

Kérdező, beszélgess el vele erről, tőle hamarabb kapsz választ.

2019. szept. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből ilyenre gondolni..Lehet megcsal :)

Mert ha bipoláris zavarra gondolsz, ott hónaponként változik a hangulat.

Nekem BPD-em van és mivel nagyon érzékeny vagyok, kis dolgon fennakadok, rosszul esik és megsértődöm, na akkor válok ilyenné :)

2019. szept. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!