Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? A 13éves...

Mit csináljak? A 13éves lányom ma mondta elvesztette a szüzességét

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Mivel vissza már nem tudod csinálni a dolgokat, beszélgess el vele a védekezésről, a nemi úton terjedő betegségekről. Próbáld meg úgy előadni a dolgokat, hogy érdekelje és kérdezzen is.

Esetleg ismerd meg a barátját, beszélgess vele is erről.

2010. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Voltatok előtte tinédszerambulancián...??Tudtál róla ,hogy jár valakivel??Mennyi ideje történt??Bocs de nekem 3 lányom van...és a legidősebbel (17) most voltunk orvosnál felírt neki egy fogamzásgátlót....!
2010. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Nagyom meglepodnek. De probalnam normalisan kezelni a heyzetet.
2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább előbb kellett volna valamit csinálni.Most ugyan mit tehetnél?Valamit elszúrtál, de nagyon a nevelésében.
2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem biztos, hogy a szülő tehet róla, sokkal inkább a mai generáció/világ "átka", a média.

Az idő visszaforgathatatlan, visszacsinálni már nem lehet. Én a kérdező helyében azt tenném, amit az első mondott. Nem kiabálnék, nem bűntetnék, egyszerűen csak elbeszélgetnék a lánnyal minderről.

2010. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Pfú ... 13 éves és már nem szűz??Nem tudom mit tennék, de ki borultam volna.

Nekem pasim nincs ,nem hogy 13 évesen ilyen dolgokat csináLJAK:o:o

13/l

2010. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
lepontpzhattok bár nem lesz értelme. én 11 évesen veszetttem el. én nem mondtam anyunak. már 20 on tul vagyok.. de akkor még nem lehetett anyunak ezt elmondani. örülj hogy megosztotta veled. kérdezd meg töle milyen volt fáj e kér e tanácsot valamiben... inkább áljj melette és TUDJ MINDENT mint hogy ugy vagy vele hogy ezt nem birja a füled és elbujsz.
2010. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
75%
Úgy gondolom, leginkább ne görcsölj, hanem örülj neki, hogy elmondta, bizalommal fordult hozzád. Légy vele türelmes, üljetek le beszélgetni, hogy egy nagyon nagy bajt meg tudj előzni. Mond el neki, hogy hogyan kell védekezni, mire kell figyelni. Az sem árt, ha a fiatalembert is "elkapod" egy kis beszélgetésre. Én is korainak tartom, de a megtörtént dolgokon változtatni nem tudunk, legalább egy sokkal nagyobb bajt előzzünk meg!
2010. júl. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

Tegnap, 20:51!!

Kicsit álszent vagy, nem godolod??Nekem nagyon kicsi gyerekeim vannak még, ilyen dologban nincs még tapasztalatom, de én is voltam fiatal. Egy 13 évessel, nem könnyű az élet, az biztos!

Kedves Kérdező!Én is azt tanácsolom, hogy örülj neki, hogy elmondta, ezt nagyon kevés fiatal lány teszi meg. Beszéljetek meg mindent ebben a témában. Semmiképp ne légy rá dühös, főleg előtte, mert csak elriasztod, és legközelebb semmit nem oszt majd meg veled!...sok sikert!

2010. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Beszélj vele.MOndj el neki mindent amit tudnia kell és éreztesd vele,hogy nem haragszol rá[még ha igen akkor is ne érezze].

amúgy meg itt mindenki mondja,hogy a modern kor átka.

pedig nem.jó biztos van egy bizonyos rétege a társadalomnak amire ez igaz,de a nagyrészükre nem.

Volt egy felmérés miszerint ez a "korán elvesztem a szüzességemet mert az menő" dolog egyáltalán nem igaz.Már egyre többen gondolják úgy,hogy ez nem verseny és tényleg szerelemből kell csinálni.

2010. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!