Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák, apák ti hogy reagálnáto...

Anyák, apák ti hogy reagálnátok ha kiderülne a fiatokról hogy meleg?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mèg kicsik a fiaim. Alapvetoen annak orulok ha boldogok. Ha ok melegen lesznek boldogok akkor annak fogok orulni.

Ezek az alapok.

Persze nem ujjonganèk az oromtol, de elfogadnam es ugyanugy szeretnem oket.

2020. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, de próbálnám megérteni, és ugyanúgy szeretném őt, mint addig. Nekem lányom van, igaz, még kicsi, de ha előfordulna, hozzá is hasonlóképpen viszonyulnék.
2020. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Meglepődnék, talán egy kicsit szomorú lennék, de elfogadnám, hogy ő így boldog, hiszen nekem az a legfontosabb, hohy boldog legyen. Ha egy másik pasi mellett, akkor úgy.

Soha nem tagadnám ki emiatt egyiküket sem.

2020. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Orulnek, hogy megbizott bennem, es elmondta.
2020. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Mindenki örülne neki? Én nem. Bocs, hogy őszinte vagyok. Sokkal nagyobb az esélye az AIDSre, a bántalmazó kapcsolatra, a megbélyegzésre. Nem lenne nyugodt, boldog élete soha. Sajnálom, ha lelombozlak benneteket.
2020. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

5!


Ezek közül vsak a megbélyegzésre van nagyobb esélye, az is csak az ilyen korlátolt gondolkodásúak miatt.


Lányom van. A szexuális élete a legbelsőbb magánügye. Ha lánnyal elő, akkor azzal. Az o dolga. Ha fiam lenne is pont ugyanígy gondolnám.

2020. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

#5 ezt melyik kristálygömbödből olvastad ki?

Talán nézz már utána hány nő él vagy menekült el bántalmazó kapcsolatból a szentséges hetero pasijától.

Ennyi ökörséget te sem gondolhatsz komolyan

2020. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítanám, hogy én mindenben mellette állok ugyanúgy, mint eddig és továbbra sem kell titkolóznia, aki pedig bántaná emiatt, annak ráhoznám a poklot a fejére.
2020. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy jól van. Aztán ennyi. Örülök, hogy megbízik bennem, elmondja. Örülök, hogy boldog.
2020. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Ez most a legnagyobb gondod?
2020. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!