Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá Anyuékat h...

Hogyan vegyem rá Anyuékat h vegyen nekem Focis polót vagy mezt?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer megkértem és mindig azt mondta h az nem lányoknak való! Nekem nagyon tetszik! Olyat akartam amin Schweinsteiger felírat van és fehér! Annyira jól néz ki! Amúgy ha az számít 11 éves vagyok! Segítsetek!!!
2010. júl. 27. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az a bajuk hogy sokba kerül? (Fogalmam sincs mennyi egy mez) Fiús nem fiús ha te azt szeretnél és anyalgilag is megengedhető, nemtudom miért nem akarják megvenni neked. Említsd meg nekik minden nap aztán előbb utóbb megunják a "hisztit" talán... :)
2010. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert azok a mezek, amiket a legtöbb helyen lehet kapni, (mm ilyen feliratos) az nagyon rossz anyagból van. Körülbelül 10 perc után olyan szagod lesz benne, mint egy negyven éves izzadó munkásnak. De ha jó minőségűt kérsz, olyat választasz, én megengedném. És ez a nem lányoknak való cuccos könnyen megdönthető. Nekem erre nem volt szükségem, világ életemben fiús dolgokat kaptam, kisautókkal játszottam, és amíg a többi kislány hercegnős mesét nézett, én forma 1-et meg rallyt apukámmal..:P
2010. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
talán mert nem Schweinsteigeres mezt kéne kérned, hanem pl, Messi-set, vagy még talán torres-eset ;) 16/L
2010. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Kösz nem! Maradok a német focinál! Am szívem szerint Müllereset kérnék, de olyat nem láttam sehol! Neki ugye 13-as a meze és 13-as pólókat Ballckosba láttam!


Első: Nem nem tdrága 1500-ft-ért láttam pólót! Meg nekem is van félretéve 10.000ft-m abból is megvenném ha kéne, de azt em engedik!


Nem rossz az anyaga a pólónak! Pamut!


Én sem a hercegnős meséken növök föl! A rallyit én nem szeretem! Inkább azokat az autó/motor sportokat amik az asztfalton mennek!Bár a Twilight az én életemnek is a részese!

2010. júl. 27. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdéstől eltérően:

Te inkább az aszfaltos autó/motor sportokat szereted? Szerinted a rally 70%-a hól zajlik? :):D Kint nőttem fel a rallypálya szélén... ;)


17/L

2010. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Összezavartál!:) Tudom h van olyan rally is ami asztfalton van, de én azt akkor sem annyira szeretem!
2010. júl. 28. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:

áhh:D én is akarok egyet.:D

Ronaldosat,vagy Torreset^^ de anyámék sztem nem fognak venni,mert tul fius-.-":D

de jövőre megyek focizni,szóval kell mez így rátudom majd venni.:)

2010. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ronaldo meg Torres? Semit nem érnek, csak a pofájuk nagy...

Nem a tudásukból élnek meg a legjobban, hanem a pofájukból, meg a reklámokból...


Ronaldo semmit nem csinált a VB-n, mert azt hiszi ő az isten...

2010. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ronaldo nekem se non szimpi! De Torressel nincs bajom!
2010. júl. 30. 09:14
 10/12 anonim ***** válasza:
nem gondolkoztál azon, hogy lezbikus vagy esetleg? ezt most halál komolyan írom! ez nem normális szerintem egy 11 éves lánynál, hogy ennyire fiús... és megértem a szüleidet.
2010. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!