Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves lányomnak időnként...

10 éves lányomnak időnként elég kellemetlen izzadságszaga van. Normális ez ilyen korban? Talán kezdjen el használni valami természetes deo-t?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett serdülni. Vegyél neki izzadásgátló dezodort.
2010. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
nem kaphatott el valamit az uszodában vagy a strandon? a bőrgombát nem gyógyítja semmilyen deo
2010. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Csak pamut pólokat adj rá.

Antibakteriális szappan mossa a hónalját (akkor is, ha egyébként pl. tusfürdőt használ - azok nem igazán jók az izzadtságszag ellen).

Dezodorból jó a DM Alverde sajátmárkás, 2 illatban kapható (szagold meg őket), ebben nincs műanyag és nem is drága.

2010. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni, direkt fiataloknak készült deokat, pl. Rexona Teens, Bebe young...stb.
2010. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy gomba lenne,én is arra gondoltam,hogy ez már a serdülőkor velejárója...alverde szappant használunk én pedig ennek a deo-ját,de akkor valószínűleg neki is veszek külön...
2010. júl. 29. 10:22
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell egyből minden rosszra gondolni?

Szerintem mindenki (többség) életében eljön az izzadság ideje ez lehet a serdülőkor jele is.

Mosakodjon sokan és használjon deo.t kinek melyik jött be nekem személy szerint a Rexona (összes változata) és a Nive nagyon bevállt,de gyógyszertárban is lehet venni izzadság gátló szereket,amik olcsó árban vannnak.


Ha ezek használata és a folyamatos szappanos viz használata mellet is érződni fog az izzadság szaga akkor lehet elmenni kivizsgálni,de akkor sem kell megilyedni van akinek erősebb izzadság szaga van.

2010. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Jaj istenem! Felesleges mindig a rosszra gondolni.:)

Elkezdett serdülni.Ez természetes.

Én 9 éves koromtól használok izzadásgátlót,mivel nem tudok nélküle lenni.Nagyon gyorsan izzadok.

Vegyél neki Rexonát,Dove-ot.Nekem a gyerekeknek való nem jött be,és én shiftet használok.A golyóst ki nem állhatom,mert ragad tőle az egész hónaljam.Ajánlom hogy te is shiftet vegyél.

2010. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam semmi rosszra,csupán olyan fura,hogy már ilyenekkel kell foglalkozni,még most volt kislány és már:-(((
2010. júl. 29. 13:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az előttem ír3 írta shiftet vegyél neki.Adidas-ban nagyon jók vannak.
2010. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyugi még 21 évesen is a te kicsi lányod lesz csak már nagyban :))

Meg ő még nem úgy gondol ere 10 évesen,hogy kezd felnőni,hidd el ő még teljes mértékben a te kislányod ez dezodortól nem fog változni semmi.

2010. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!