Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon kellemetlen. Vajon mi...

Nagyon kellemetlen. Vajon mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Idén egy hatosztályos gimnáziumban kezdtem, így most hetedikes vagyok..Az iskola nagyon erős, és tudom hogy nagyok az elvárások, így mindig nagyon izgulok felelések, vagy dolgozatok előtt, de annyira, hogy idegességemben eszméletlenül izzadok. Elképesztően kínos, hogy szaga is van, és foltot is hagy. Dezodort nem használhatok, mert a bőröm annyira érzékeny, hogy még a bőrbarát izzadásgátlókat sem bírja. (Különben sem használnának, mert tényleg az ideg miatt izzadok ennyire.) A kérdés, hogy mi lenne erre a megoldás? Vagy nem tudok mit tenni? Sajnos a stressz nem csak ezzel jár, még a gyomrom is el kezd fájni. (Most kérlek titeket, ne ítéljetek el, mert tényleg nem tehetek róla, és nem egy kövér lány vagyok, egészséges vagyok, nincs semmi bajom, leszámítva ezt.) 13/L [És a rossz indulatú hozzászólásokat kérlek mellőzétek.]
2010. okt. 29. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Szag ellen: én a parfümöt a ruhámra, hónaljra szoktam fújni, amikor már rajtam van. Még ha meg is izzadok a parfüm azért erősebb.
2010. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
babahintőpor. sokat segít. popsitörlő kendőkkel is próbálkozhatsz, meg újrahintőporozással. a helyedben megkérném anyukámat, h hozzon homeopátiás gyenge nyugtatót. olyat, ami nem szedál le, csak nem aggódsz feleslegesen.
2010. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia


Lehet kapni gyogynoveny alapu teakat.Minden este igyal meg egy nyugtato hatasu teat es minden reggel iskola elott.Igy kipihentebb leszel es nem fogsz izgulni sem annyira.

Ettol ne vard azt, hogy teljesen elmulik az izgulas, de segithet.Meg a magneb6 is nagyon jo nyugtato hatasu (kismamak is szedhetik es nem venykoteles).

Hasznalj baba-hintoport a honaljadra.Ami meg jo lehet az aloevereas izzadasgatlok.Nem olcso de en is iszonyu erzekeny boru vagyok es ettol semmi bajom.

Probalj meg jogazni es sokat sportolni, mert az is nyugtato hatasu.

Hallgass relaxacios zeneket tanulas kozben esetleg szunetekben az iskolaban is.


sok sikert :)

2010. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Kend be vékonyan ecettel a hónaljadat,akkor nem izzadsz. A szag ellen használj pár csepp parfümöt.
2010. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt mindenféle vacakot magadra kensz, keress fel egy bőrgyógyászt, de lehet hogy a háziorvos is fog segíteni. Ha érzékeny a bőröd, akkor meg pláne ne kísérletezz ecetes, parfümös vackokkal.
2010. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem van erre egy trükköm mert hasonló volt a gondom.

Babahintőpor és bő ujjú póló.

Nincs, nyom és ha fertőtlenítő hanású, akkor szag se.

Nem lehurrogni a gyógyszertári babahintőporra gondolok.

2010. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen mar amugy is el kell kezdeni dezodort hasznalni.. Ha nem irja a borod akkor az borgyogyasz..
2010. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen, a hintőpor az jó ötlet és anyukám hozott is nekem olyat, ami fertőtlenítő hatású. A törlőkendőket is használni fogom, csak az is olyan kellemetlen..a szüneteimet szívesebben tölteném mással, nem azzal hogy a lány wc-ben törlőkendőzöm.. :S De nincs mit tenni ez van. :))
2010. okt. 30. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Naturland Solutio antisudorica

Gyógyszertárban kapható lötty, fürdés után kell az izzadós (hónalj, tenyér) területeket bekenni vele. Azt sajna nem tudom, hogy a bőröd mennyire bírja, de érdemes kipróbálni, nem drága. Kicsit büdös, de elmegy a szaga pár perc alatt, nem szabad semmilyen dezodorral "felülírni". Én a szülés után izzadtam, mint a ló és még büdi is volt, pedig sosem volt ilyen problémám előtte. Hát, továbbra is izzadtam, de semmilyen szagom nem volt. Remélem, segítettem.

2010. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél. Köszönöm :))
2010. okt. 30. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!