Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim elváltak és anyukamm...

A szüleim elváltak és anyukammal nem jövünk ki. Szerintetek kellemetlen ha egy lány az apukájával élne? 18/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dehogy kellemetlen!
2011. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Apuval fiúkról bármiről elbeszélgetek anyuval ha csak egymáashoz szólunk már balhé van.
2011. szept. 28. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Na látod, hogy nem kellemetlen.
2011. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
esetleg nincs valaki hasonló helyzetben ?
2011. szept. 28. 19:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha ez felmerult benned, akkor ez a kerdes ennel osszetettebb. Csak mert en nem latok kerdest itt ;)Lehet, hogy igy anyukaddal is normalizalodna a viszonyod!
2011. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Miért merült fel benned az,hogy kellemetlenebb lenne,mint anyukáddal élni?

Ha ilyen fürdés,menszesz stb miatt aggódsz szerintem fölösleges.

Sokkal kellemetlenebb az állandó balhé otthon.

2011. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha ő nyugodtabb típus, akkor éljél vele. Legalább nem cincálja szét az idegeidet. Amire szükséged lesz a tanuló évek alatt. Azért anyukád biztos szeret téged, csak sok a gondja. Ilyenkor hajlamos a szülő a kamaszok problémáit lekicsinyleni.
2011. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Az én szüleim is elváltak. Az anyámmal én se jövök ki jól, de megértettem, hogy ha apámmal élnék szétesnék, mert anyám keményebb kezű a tanulással. Apámmal viszont nagyon jól el tudok szórakozni. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem szükségem van apámra, és anyámra is egyaránt. (anyámmal élek)
2011. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyum 13 éves koromban meghalt, 18 éves koromig apa nevelt. Tudta, h mensizek, vett betétet (mivel ő járt sűrűn boltba), meg tudtam vele beszélni egy csomó mindent.


Aztán összeköltöztünk a mostohámmal - aki egy... -, és most már sehol nincs a régi apa. Megváltozott, sokat veszekszünk, folyton a mostohám s.ggét nyalja, engem kb. le se sz.r. Ez van, én meg kajazavaros lettem a helyzettől. Majd talán kimászok belőle, ha végre elmehetek innen... talán... vagy meghalok.

2011. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
velem is ez van...:(már hozzászólok balhé van....-.-
2011. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!