Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen szigorúak?

Miért ilyen szigorúak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Nem értem a szüleimet...Nyár közepe van,és nem engednek el soha addig ameddig szeretnék.Nem érem miért ilyen szigorúak,hisz soha nem pofáztam vissza,a suliban jótanuló voltam,nem voltak balhék.Anyával már próbáltam erről beszélni de mikor rákérdeztem aztmondta hogy este félt nehogy elüssön valami autó (mert általában biciklizni szoktunk menni a barátaimmal.).Hiába mondom neki hogy én vigyázok magamra,és mások is 10-11ig vannak kint őt ez nem érdekli.

Egy kisebb faluban lakunk,nem tudom mitől kell féltenie hisz itt nem fognak leütni az utca közepén és behunzni egy sikátorba -.-'...hogy beszéljem ezt meg vele?


2010. júl. 29. 13:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs et kihagytam:általában fél kilencre otthon kell lennem._.
2010. júl. 29. 13:41
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem énis max 9-ig engednélek,hisz sok idiota vezető van.És akkor ez nem ellened szól.

Hol laktok?

2010. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Nekem 15 évesen 22:00-22:30ra kellett haza mennem..:D


17/L

2010. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
78%
Nagyon szeret és félt ;)*.*
2010. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miskolc mellett .Sajókeresztúr.

Csak annyira rossz hogy kimegyek és szólnom kell a többieknek hogy bocs de most haza kell mennem,erre a többiek ott csodálkoznak hogy az hogy lehet mikor ők ig lehetnek O:

Azért itt nincs annyi elmebeteg sofőr.

2010. júl. 29. 13:46
 6/15 A kérdező kommentje:

utolsó előtti.

érdekel? -.-'

2010. júl. 29. 13:47
 7/15 A kérdező kommentje:

bocs num lock kikapcsolva :'D

*10-ig

2010. júl. 29. 13:48
 8/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem is túlzás ez az időpont azért este 10-ig nyugodtan kint lehetnél,bár azt h féltenek megértem,hiszen szeretnek
2010. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*.*Én szerintem max. 10-ig lehetnék kint,de akkor már azér utánam jönnének.:S

Viszont én 14 vagyok,te meg 15..szal nyugodtan kiengedhetnének,főleg úgy,hogy nem csinálsz balhét:)

Amúgy szerintem a mai elk_rvásodott lányoktól és a szépfiúktól féltenek..akik mutatják a szépet,de belevisznek a rosszba.:):P

2010. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17.17:

Valószínűleg azért, mert a kérdésre válaszoltál, és rosszul esne nekem is ha így az orrom alá dörgölnék, hogy na én tovább maradhatok, amikor le is írta, hogy zavarja.


A kérdésre térve:

Anyud is elmondta, hogy félt téged, ami normális (vagy lehet a társaságot nem díjazza). Beszéld meg vele, hogy már 15 vagy, nem kislány, tudsz vigyázni magadra, telefon nálad lesz, ha leszeretne ellenőrizni, hogy épségben vagy (köthettek kompromisszut, hogy ha tovább kintmaradsz, félóránként csörgeted, hogy okés minden, bár ez így elég körülményes,mert ha elfelejted megy a balhé) és mondhatod neki, hogy most van nyár, ilyenkor viszonylag világos van még 10kor, és odatudtok figyelni, a barátaid is tovább engedik.

Sok sikert! :)

2010. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!