Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15,5 éves kamasz fiú ott...

15,5 éves kamasz fiú ott aludhat egy lánynál, aki 300 km-re lakik tőle?

Figyelt kérdés
15,5 éves kamasz fiam instagramon megismerkedett egy lánnyal, akibe beleszeretett. Kiderült 300 km-ra van tőlünk. El szeretne hozzá menni és ott aludni nála. Én elkísérném őt, de nem engedem meg neki az ottalvást, mert én korainak tartom, ezért nagyon haragszik rám.

2020. jún. 3. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem, kis taknyos még. 300 km? Hagyjuk már. Nem lehetett volna egy osztálytársat választani? Vagy majd minden hétvégén átutazod vele az országot?
2020. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem még csak pici babám van, de nem engedném én sem. Elmondanám neki, hogy alig ismeri, találkozzanak, ismerkedjenek nyugodtan, de ez az ottalvás.. hát, nemtudom. Esetleg próbálj beszélni a lánnyal, vagy a szüleivel, hogy ők mit szólnak ehez. De idegenekhez én sem szívesen engedném az biztos. Már csak azért is, mert neten nagyon sok pedofil állat van, aki ennek-annak adja ki magát és úgy ismerkedik... lehet túlagyalom, de bennem ez is megfordult :D
2020. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem engedném. Túl fiatal, élőben nem ismert emberben nem bízok és ami a legfontosabb : VILÁG JÁRVÁNY VAN. Normális ember nem mászkál, utazgat össze-vissza, mintha semmi baj nem lenne.
2020. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Szerintem ez túlzás.
2020. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Istenem... Nekem is volt 15 évesen pécsi barátom, lemehetten hozzá hétvégére, ő is jött, és mily meglepő, nem lettem r*banc, 18 éves korom óta együtt vagyunk a születendő babám apukájával, lassan 9 éve. Sokan túlzottan visszafogják a gyereküket, aztán csodálkoznak, ha 30 évesen is otthon élnek, mert azt sem tudják, hogy kell a másik nemhez szólni.
2020. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom miért kell egy tinit óvodásként kezelni... Így olyan is lesz...
2020. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Elvinném reggel a kölköt a kiscsajhoz, szépen elmennek fagyizni, aztán este hazajönnénk. Nem lenne gondom vele, ha a szomszéd utcában lakna a csaja, de egyelőre ott aludni akkor sem engedném.
2020. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
15 évesen nem engedném. Haragudjon csak.
2020. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem engedném. Azt se tudja, ki az. Lehet, hogy tök gáz családja van. Keressen magának élőben barátnőt, ne az ország másik végéről.
2020. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem ismeri személyesen így én sem engedném.
2020. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!