Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem vagyunk túl szigorú...

Nem vagyunk túl szigorú szülök? Nem túlságosan "szoros" a gyeplő egy 15 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Este 9- ig kint lenni a barátokkal (persze világítással)

Smink:Szempillaspirál, és és alig látszó szemhéj festék(suliban csak szempillaspirál)

Fiúzás:Korai

Alkohol:nem ihat, bár hála isten nem is akar

Alvás:Ha suli van 20:00, ha nincs akkor 0:00.Ez szigorú?



2017. aug. 7. 13:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
nem, bár én a sminket jobban engedném.
2017. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
A smink és az alvás nekem túl szigorú. Miért kell neki este 8kor aludni?
2017. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak nem kell nagyon korán kelnie, az este 8 órai lefekvés nagyon korai, viszont máskor az éjfél meg kicsit sok. 10 körül már oltanám a villanyt. A fiúzás szerintem mehet bizonyos keretek között. A sminket nem nézném jó szemmel, de ha nagyon akarja, ennyit azért megengednék. A többivel egyetértek.
2017. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A 20:00 azért kell szerintem mert bejáros és 5órakkor kelnie kell
2017. aug. 7. 13:13
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

A kint levés és a smink oké, bár szerintem sulin kívül nyugodtan mehetne egy színezett ajakápoló, vagy egy tusvonal - persze csak ha van rá igénye. Barátja szerintem lehetne már, ha van esze, nem fog még lefeküdni vele. Nekem 12 éves koromtól voltak hosszabb-rövidebb ideig tartó kapcsolataim, mégis a nászéjszakámon szexeltem először. :) A pia oké, de itt is szerintem egy-egy korty otthon, veletek, pl a szilveszteri pezsgőből nem árt. Részeg én sem voltam soha, pedig én nem voltam eltiltva.

Igazából egyedül az alvással kapcsolatban nem értek egyet úgy nagyon határozottan, szerintem röhejes, hogy kamasz létére 8-kor ágyban kell lennie.

2017. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Én engedném,hogy este 10-ig kint legyen,

de csak akkor,ha nincs suli.

Sminkből egy kicsit többet engednék.

Az alvás pedig korai,bár írtad,hogy 5-kor

kell,de szerintem ettől alhatna 9-kor,

hétvégén ki tudná magát pihenni.

2017. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Ja igen,a fiúzás szerintem sem olyan korai már,persze normál kereteken belül.

Én csak nyáron hagynám,hogy éjfélig fent legyen,szerintem hétvégente 11-kor kéne

aludnia.

2017. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem minden rendben van ezzel :) Ha 5-kor kel, akkor tényleg jobb a 8 órás villanyoltás, legalább kialussza magát, nekem anno szüleim nem figyeltek erre és sokszor fent voltam éjfélig is, másnap pedig alig tudtam nyitva tartani a szemem órán...
2017. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Én endegném neki a körömlakkot, suliba áttetszőt vagy pasztellt, hétvégente feltűnőbbet.


Ha akar, használhatna korrektort is minden nap, amennyiben este lemossa.


Fiúzás szerintem hétvégén egy randira mehetne napközben, nem korai.


Esténként kint lehetne 8ig hétközben, hétvégén 10ig.


9kor alvás, ha hajnal 5kor kel.


Alkohol, cigi tilos, ünnepeken max koccintásra egy kicsi. 16 éves korától max egy hosszú valami koncerteken.

2017. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit korai talán a 8 órai fekvés, én 9ig engedném h fent legyen.

A fiúzással sincs semmi gond, nekem az első barátom 14 évesen volt, amikor az első csókom kaptam az nagyon nagy élmény volt :)

Utána 16 évesen lett barátom, vele 2 év után feküdtem le. A mostani párom a második "komoly" kapcsolatom, immár 8 éve.

Engem nem fogtak túl szorosan pedig.

2017. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!