Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti mennyi időt...

Anyukák! Ti mennyi időt foglalkoztok a gyerekeitekkel naponta?

Figyelt kérdés
10-14 éves gyerekkel mennyi időt foglalkoztok és mivel foglaljátok le őket?

2020. jún. 13. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Változó. Mondjuk az én lányom autista és nagyon jól elvan magában, általában youtube videókat néz és rajzol sokat, de azért a karantén alatt is odafigyeltem hogy ne csak ebből álljon a napja. Szoktunk sétálni szinte minden nap, néha rollerrel jön. Tornázni is szoktunk együtt. Néha társasozunk, kártya és sakk érdekli. Ő rengeteget rajzol, de van hogy ráveszem festésre (mindig nyavalyog, de a végére jókat csinál) ilyenkor kiválaszt valamit amit szeretne (pokémon figurák, sonic stb) én előrajzolom neki, aztán ő kifesti. Szoktunk sütit sütni, beszélgetni, néha letöltök egy filmet, csinálok popcornt és otthoni mozizunk. Este mesét olvasunk vagy hangoskönyvet hallgatunk együtt.
2020. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az első vagyok, még az jutott az eszembe, hogy a közös hobbi is jó dolog. Tavaly előtt kungfuzni jártunk heti kétszer. Együtt. Most szeretnék majd íjászkodni, ha találok valahol a közelben, azt is csinálhatnánk együtt. Próbálok olyan hobbikat keresni amikbe ő is be tud kapcsolódni.
2020. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit ő akar. Vannak nagyon közlékeny napjai, van, hogy begubózik a szobájába, van, hogy kint bandázik.

Nincs közös hobbink, próbáltuk de más az érdeklődésünk.

Most lett 14,lány, rengeteget változott egy év alatt. Jó irányban.

Nem kell lefoglalni, nincs kötelező program napi szinten.

Filmet néz, zenét hallgat, rajzol, alszik, játszik a kistesóval(3 éves fiú) , egyre többet segít a házimunkában, vannak barátai.

2020. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anyukámmal szoktam főzni meg beszélgetni kb napi 1-2 órát de amúgy szeretek egyedül lenni, olvasni, barátokkal talalkozni. Nézzétek együtt sorozatot az szerintem jó program 16l
2020. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!