Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta hányszor, és mennyi...

Naponta hányszor, és mennyi időre viszitek ki a levegőre a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer 1-1,5 óra biztos, ha jó idő van, akkor kétszer.

3 hónapos

2014. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Délelőtt és délután is, rossz időben fél-egy óra, ilyenkor sokat. Most hétágra süt a nap:)))
2014. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Másfél éves kisfiammal délelőtt és délután is csavargunk/játszóterezünk 2-2 órát. Milyen korú a gyerkőcöd? Nyilván ha kisebb, kevesebb idő is elég.
2014. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát van hogy de,du.Van hogy nem megyünk semerre.Van hogy csak de,van hogy csak du.Amíg nagyon jó idő volt,de vásároltunk,du csavarogtunk.Ha főzni kell,takarítani,akkor van hogy csak de vagy csak du.

2éves lett most.Van hogy du csak lemegyünk apja elé a kicsinek és haza.Azzal is elmegy 45perc.

2014. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Kb 2 hetes korától kint alszik a friss levegőn, télen-nyáron (a nagy hidegekben azért nem, de errefelé sosincs olyan nagy hideg). Ezen kívül 2x fél-egy órát sétálunk, mikor hogy. Most 17 hónapos.
2014. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
mivel csak akkor hajlando megmaradni a kocsiba, ha már eleve alszik mikor beleteszem, ezert napi egyszer, 1-1.5 orara, a delutani nagyalvas alatt. 3 honapos.
2014. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk vannak olyan napok mikor nem megyünk ki, de általában mindennap csavargunk valamerre, általában du. 1.5-2órára. 3 hónapos lesz a Csibém 19én
2014. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A lanyom 14 honapos, alt. Delelott kb. 1 orat vagyunk kinn, delutan 1-2 orat. Ma pl. Delben indultunk el apamhoz majd noveremekhez, de naluk is kinn voltunk a kertben, es 4-re ertunk haza. Majd ugy adodott, hogy 5-6 kozott kivittem meg az utcara, dumcsiztunk a szomszedokkal. Ha kodos-paras az ido, ami majd mostantol lesz igazan, olyankor tavaly nem vittem ki, de max. 1 nap maradt ki. Nekem nagyon megtori sajnos a kintlet a napomat, igy nagyon keves idom marad a haztartasra, sokszor pl. ha este lefektetem kb. 8-kor, utana fozok.Napkozben keves udom marad ezekre, mert ha benn vagyunk, akkor elegge lekot a lanyom, sokat jatszok, foglalkozok vele. Kisse elrontottam szerintem, mert nem tul onallo.
2014. okt. 9. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy oldom meg pl. a főzést, hogy kétnaponta főzök, amíg a férjem fürdeti a kisfiunkat. Fürdetés, pelusozás, öltöztetés összesen kb. 45 perc, annyi idő alatt bőven el tudok készíteni két napra előre egy levest+főételt. Nekünk ez így nagyon bejött. A házimunka többi részét pedig kis adagokban naponta kb. 10 perc alatt elvégzem, pl. wc takarítása. Így nagyjából mindig vendég fogadásáa alkalmas a lakásunk. Én sajnálnám elvenni a gyerektől az időt azért, hogy házimu kázzak. Inkább lopok néhány percet minden nap. Egyébként pedig csavargunk, játszunk, pihenünk nagyoka.
2014. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabi86 ***** válasza:
Nem rontotrad el.habár én gyűlölöm ezt a szót,de mindegy nem ide tartozik.nekem is csak kint játszik el egyedül a lányom mostanába van hogy elvan magába a szobába ha én főzök de legtöbbször segít nekem vagy rámol a szekrényből.van egy saját szerénye abban müanyagokat éthorókat pekedliket tarzok azzal mind beteritti a konyhàt.én is csak akkor tajarítok ha alszik kivétel a porszívózàs.(kb másfél órát alszik)
2014. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!