Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról aki...

Mi a véleményetek arról aki így kezeli a gyerekét?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársam, 50 kg volt,csont és bőr,meg minimális hús,izom is csak annyi amennyi muszáj,hogy legyen egy két lábon járó embernél.

Az anyja úgy kezelte mint egy óvodást (15 éves volt a fiú)

Az anyukája nem engedte meg neki,hogy borotválkozzon, tehát teljesen az anyja volt a "főnök"....

Mondanom sem kell, hogy az egész osztály csúfolta szegény gyereket, még a lányok is.(Persze nem mind volt aki megvédte)

Általában a lányok védték meg.

(Szerintem elég gáz,hogy egy 15 éves fiút egy lány véd meg....)

Az anyja öltöztette, ő csomagolta neki a kaját is.

Az anyja hozta iskolába is,a max 800 méterre lévő házuktól az iskoláig.

Időre haza kellet érnie, de osztálykirándulásra meg ilyen osztály programokra szó nélkül elengedték.(vagy is ezt nem tudom,de mindig ott volt az osztálykirándulásokon, meg olyan helyeken ahol "mindeki" ott volt,köztük a tanárok is)

Nektek mi a véleményetek erről,hogy így lekezlejenek egy 15 éves fiút??


2010. júl. 31. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Az én véleményem az ,hogy a fiúnak szembe kéne szállnia az anyjával.
2010. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is.Nem tudom mi lesz szegény fiúval,de most vége lett az általánosnak ,jön a közép iskola, Budapestre fog járni (kb 15 km-re van innen) és nem tudom hogy fog bejárni ,mert szerintem az első rossz indulatú ember aki meglátja, beleköt,rosszabbik esetben ki is rabolja (nem lenne nehéz)

Már mint tömegközlekedésen.

Nem hordhatja minden nap az anyja iskolába, dolgozó ember,nem tudja a fiát minden reggel iskolába vinni (az anyja tanár tehát időre kell beérnie neki is)

2010. júl. 31. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos eltűntek már a régi jó öreg pedagógusok, akiknek nem csak az volt a dolga, hogy ledarálja az anyagot, hanem odafigyeltek a gyerekekre, a fejlődésükre, ellátták tanáccsal a szülőket ha kellett.

Szerintem egy szülőnek sincs joga tutyimutyi szerencsétlent nevelnie a gyerekéből, az ilyen szülőkkel külön kéne foglalkozni.

2010. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos az ilyen szülőkkel nem lehet mit csinálni, mert meggyőződésük, hogy ők, és csak ők csinálják jól, hiába mondana neki akárki akármit, nem változtatna rajta semmit sem :( :S
2010. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fiú Bp-en önállósodni fog, és nem is kicsit. Jön nála is az a korszak, amikor teljesen ellentétben lesz anyukával. Valószínű iszonyatosan fog lázadni, ami egy másik végletbe csaphat át. (punk, drogok, stb.)
2010. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy sajnos ő nem ilyen.

Bármit mondasz neki, szidod,ütöd vágod semmit nem csinál...mindent tűr, egy szava nincs.

(Ezek megtörtének az iskolában,megütni csak "viccből" ütötték meg -gondolom k*rva vicces volt neki...de bocsánatot kértek tőle a végén.Aztán mikor kedvük támadt újra megcsinálták a végén egy bocsánatkéréssel)

Tehát ő és a drogok....olyan messze vannak mint a hold és a kisföldalatti....szerintem szerencsétlenek ez lesz a végzete, nem mer szólni az anyjának sem.

2010. aug. 1. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Segíts neki , ahelyett hogy a háta mögött írogatsz, mát ha tudsz
2010. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogy tudnék segíteni neki??

Azt hiszed nem próbáltunk segíteni neki az iskolában??Még azok is próbáltak akik csúfolták,verték,mikor jobb napjuk volt akkor mondták neki mit ,hogy csináljon, stb....

Még csak megpróbálni sem próbálta meg....

2010. aug. 2. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert életképtelen szerencsétlen.
2010. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így nevelni egy gyereket??? A legidősebb lányomnak alig mondom meg hogy mit vegyen fel. De egy 15 éves fiú? Nem borotválkozik? Hát ennek aqz anyukáját úgy pofonvágnám...


Egy 3 gyermekes anyuka gondolatai

2010. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!