Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy kezeljük az ilyesmit...

Hogy kezeljük az ilyesmit tapintatosan?

Figyelt kérdés

A gyerekemnek merevedése volt közössègben (aquapark) èn elküldtem finoman pisilni. Erről utána hogy érdemes beszélni? Voltak akik nevettek stb.

N



2020. jún. 23. 11:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
97%
Szerintem megérti ha bocsánatot kérsz.
2020. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Itt semmi rossz nem történt. Ezt kell vele megértetni, hogy ez csak egy hülye helyzet, nem bűn.

Nem az ő hibája, hogy felállt neki, és ez előfordulhat bárkivel, különösen kamaszként. (Ez várhatóan a jövőben is megesik.)

Te sem vétettél, mert ez mégiscsak privát dolog, és azt akartad, hogy az is maradjon. Csak a javasolt megoldásod volt vacak.

Akik nevettek, azok meg zavarukban nevettek. Ez egy privát dolog, pont mint a kakilás.


Jelezd neki, hogy ez egészséges és normális, de attól még privát dolog, igyekszünk leplezni, stb. Mint a pukizást. Az is természetes, mégsem csináljuk nyílt színen mások előtt.


Ha merevedése van, ne sétálgasson. Ha ül, úgy a legkönnyebb leplezni. Ha gondol valami másra, pl a szorzótáblára, elmúlik magától.

2020. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ideje lenne felvilágosítani ennyi idősen, amibe nem csak a méhecskék tartoznak bele, hanem pár viselkedési és illemszabály is, ami a szexualitást érinti.
2020. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Jól tetted hogy elküldted a mosdóban ott biztos visszalankadt neki és pisilni is tudott. Beszélj vele mindenképp hogy ez a fiúknál az ő korában teljesen természetes dolog viszont ha legközelebb ilyen helyen vagytok vagy strandon és érzi hogy kezd felállni neki akkor inkább üljön le és várja meg amig elmúlik esetleg menjen be a vízbe az is jó rá! Neki sem lesz olyan kellemetlen ezek után ha minél kevesebben veszik észre hogy dudorodik az alsója. Az is jó módszer ha veszel neki olyan rövidnadrágos fazonú alsót strandra mert abban kevésbé lehet észrevenni ha előfordul.
2020. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy érdemes elővenni újra azt, ami már elmúlt? Ha látod rajta, hogy rád haragszik, akkor igen, de ha nem is ő érezte annyira cikinek, hanem csak te, akkor meggondolandó. Ha a jövőben lenne hasonló, már kaptál tippeket.
2020. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerintem beszéld meg vele mindenképpen, mer még azt hiszi, hogy haragszol rá vagy hasonló.
2020. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom milyen fürdőgatya volt rajta, de inkább azt a keményebb anyagú, short szerűt viselje. Abban nem lehet látni a répát.
2020. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk ideje lenne felvilágosítani ennyi idősen," 13-as írta.

Mi az, hogy ennyi idősen? Anyámék elmesélése alapján nekem csecsemőkortól kezdve rendszeresen felállt a legváratlanabb helyeken és időben. És ezzel nem vagyok egyedül. Többeket ismerek, köztük a fiamat is, akinek egészen kicsi korától feláll.

2020. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Miért kellene a erevedést titkolni? komoylan miért kell ezt bűnös vagy rossz dolognak beállítani,
2020. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!