Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondod meg tapintatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondod meg tapintatosan egy férfinak, hogy nem jó vele a szex?

Figyelt kérdés
Privátot nem kérek.

2016. nov. 29. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csináld úgy ahogy exem tette velem. Elhordott minden sz@rnak, meg hogy nem tudok szexelni. Ezzel eléred hogy utána ne legyen barátnője.
2016. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Sehogyan. Udvariasan nem érsz rá többet. De ne bántsd meg.
2016. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de nem éreztem jól magamat Veled a szexuális együttlét során. Ha akarod részletezheted is hogy ennek mi volt az oka.
2016. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nem élvezem veled a szexet ezért ezért meg ezért. Kérlek változtass ezen, meg ezen így és így. Ha neked is van valami észrevételed, nyugodtan mondd el és amin tudok én is változtatok.
2016. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Mindegy hogy kezdesz bele, úgyis egyből visszatámad, vádaskodik, megsértődik. Nem tudják elviselni, ha valamit nem jól csinálnak.. van kivétel, de a barátnőim beszámolói alapján sokan ennyire képesek.

Természetesen le kell ülni vagy akár szex közben mondani, hogy nem így szeretem hanem így, ne úgy, ilyet is kérek, jó lenne így is.. én egyből mutatnám is, az izgalmas és nem is veszi észre, hogy épp leszólod! :)

2016. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

[link]


Ajánlom az összes válaszolónak és a kérdezőnek is.

2016. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem igazán lehet tapintatosan megmondani, mert úgyis belegázolsz a lelkébe, bárhogy is csinálod. Ettől függetlenül, ha vállalod, hogy utána jó eséllyel rossz vagy nemlétező lesz a viszonyotok, akkor rendes dolog tőled, hogy felvállalod a "nevelést", amennyiben ezt emberi módon teszed.
2016. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

HÁt ha kapcsolatban vagytok (párkapcsolat) akkor elvileg nem kéne, hogy gondot okozzon. Persze, nem egyszerű, de banyek, együtt vagytok, közös ügy, nincs ezen semmi szégyellni való, ha nem gondolatolvasó a másik.

A kérdés annyi, hogy mi a célod: változtatni és javítani a szexen, vagy csak simán megválni tőle. Utóbbiban mindegy hogy beszélsz, előbbiben meg elég, ha értelmes ember módjára kommunikáltok.


Nincs baj azzal, ha valami nem tökéletes egy párkapcsolatban. Lehet róla beszélni, meg lehet oldani. Ennyi.


F23

2016. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

őszintén ...

miért kellene köríteni ?

bocs nem vagy kompatibilis velem és a szex az részemről nem volt megfelelő

ha bejön a pasi felajánlom h gyakorolhat még

ha nem akkor tipli


DE szerény véleményem szerint idővel a két fél között javulhat már ha mind a két fél részéről van hajlandóság tanulni !

tapasztalatom h ált javuló tendencia van a szex minősége és a kapcsolat hosszúsága között

emiatt elmondhatom h alkalmi szex ált nem olyan élvezetes mint a pár kapcsoltban kialakult "ismerem már a másikat" szexnél

2016. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek hogy a kérdezőnek komoly kapcsolata van.Mert akkor nem lenne gond a kommunikációval.
2016. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!