Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan közöljem vele tapintato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele tapintatosan, hogy nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Unokatesóm jó barátja, az ország másik felén él. Unokatesóm által ismertem meg. Sose beszéltünk olyan sokat, egyszer volt egy problémám, uncsitesóm mondta, hogy forduljak hozzá, ha már bejelölt legyen haszna is. Segített, rendes volt.


Viszont utána állandóan írt. Néhányszor szexuális utalásokat is tett, na meg persze találkozni akart. majd elmondtam neki, hogy van barátom. Akkor visszafogta magát, de még mindig találkozni akart.


Most pedig a fejébe vette, hogy átutazza a fél országot csak azért, hogy láthasson. De ezt én nem akarom. Az a baj, hogy nem akarom megbántani, de nem tudom hogyan közöljem vele, hogy már az is sok, hogy állandóan keres azok után, hogy azt is szerette volna…


2015. aug. 20. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerek perec mondd neki azt, hogy neked ez már sok, ahogy ide is leírtad. Ebben nincs semmi bántó, de mindenképp rosszul fog neki esni, ami érthető.
2015. aug. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na szerintem ennek az oldalnak a linkjét küld el neki! Ez elég tapintatos lesz és érteni is fogja! :)
2015. aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég elmondani a saját érzéseidet.

"Látom, hogy úgy érzed, nagyon kéne találkoznod velem és lelkes vagy. Én ezt nem érzem. Baromira nem akarok találkozni."

Ilyesmi.

2015. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!