Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatnék/nánk? :\

Mit csinálhatnék/nánk? :\

Figyelt kérdés

A barátom anyukája szörnyen viselkedik!

mindketten 16évesek vagyunk, tegnap rámförmedt hogy miért kell szexelnünk annyit? (én fizetem a gyógyszert a nyári munka pénzemből, vagy anyu. még felesbe se vesszük!!)

Régebben is sokat vitatkoztak de mostmár odáig fajult a dolog hogy lelkileg annyira bántalmazza hogy fél hazamenni a barátom. Megfenyegette hogy testileg is bántani fogja.

Csupán azért:

- mert valamit nem úgy csinált meg ahogy neki tetszene

- 1,5hónap nyári munka után mondta hogy mostmár nem akar menni (egy hét múlva amúgy is mindenkit elküldtek volna)

- a nyári munka pénzét nem robogóra hanem simsonra akarja költeni


Én is dolgoztam/dolgozok. 3hétig spóroltam egy márkás táskára és tegnap amikor a barátomék elmentek odaadtam a pénzt hogy vegye meg nekem ott mert én nem tudok oda eljutni.

Este az anyuka azt állította biztos a barátom vette meg nekem...

azt is mondta hogy elege van belőlünk hogy együtt vagyunk a héten többször. meg hogy nem most kéne szórakoznunk most még tanulunk.

de könyörgöm: nyár van, nem is járunk bulizni csak egymáshoz megyünk át, és szeptembertől alig lehetünk majd együtt mert én készülök az előrehozott érettségire meg minden...:\



Hogy tudnék segíteni a barátomon?? bármilyen ötlet jól jönne!!!

Mert már nem tudja elviselni. Nem egyszer sír emiatt.


2010. aug. 2. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmit nem tudsz csinálni. Vannak ilyen "anyósok"! Semmi és senki nem jó neki, vagyis csak akkor lennél jó, ha milliomos lennél, és neki adnád a pénzed, és kinyalnád a seggét. Az én anyósom ennél sokkal brutálabb, állandóan ugat a hátam mögött, amíg nem volt meg a kislányunk, állandóan uszította (volna, de nem tudta) ellenem a pasimat, hogy hagyjon el (k.urva vagyok stb). Azóta sem jött rá, hogy nem tehet ellenem semmit, mégis teszi. Megéri neki úgyis, hogy se a gyerekét, sem az unokáját nem látja csak kb. 2 havonta.

Tudom, nem válaszoltam a kérdésedre, csak azért írtam, hogy tudd, nem vagy egyedül. Bár gondolom, ez most téged egyáltalán nem érdekel!

2010. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de köszönöm hogy megosztottad velem, így tudom hogy tényleg nem vagyok egyedül :) További kitartást kívánok neked!


Anyu azt tanácsolta: ne menjek át egy ideig, vagy ha megyek is, most ne segítsek semmit.

Végülis tőlünk kapja ingyen a tüzelőt télire... és ez a hála??

2010. aug. 2. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szólj neki, hogy vagy befogja a lepcses pofáját és nem szól bele a kapcsolatotokba, vagy nem kap több tüzelőt ingyen.
2010. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Az én anyósom is ilyen totálisan.Akármit teszek nem jó neki,de ha igy segítünk nekik az tetszik de fordítva nem müködik inkább csak kritizálja a családom.Volt hogy mondta a páromnak hogy szakítson velem(semmi oka nem volt)nagyon ritkán megyek át hozzájuk mert nem vagyok rá kiváncsi,újabban nem köszön mert megsértődőtt egy múltkori eseten amikor totál beteg voltam és nem mentem el egy családi (nekik családi)összejövetelre.Barátod nem tud odaköltözni hozzátok?
2010. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos náluk is csak az a jó ha: gazolunk, trágyázunk stb. bármi csak munka legyen és látástól-vakulásig csináljuk.

Ő meg benn nézi a tv-t, vagy alszik.

Akkor ha csinálni kell valamit akkor nem vagyok vendég mert nekem is kell, de ha valami nem tetszik: jobb ha befogom mert csak vendég vagyok!

Tudom hogy nem az anyóst kell szeretni, ezért nem is fogom a fiát elhagyni, de szerintem mostanában kimaradok a "munkás mindennapokból" ha megyek is, kiöltözök, és hát én nem csinálok ám semmit mert egy köszönöm nem hagyja el a száját, csak egy 'jolvan'.

2010. aug. 2. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megint első vagyok! Szívem szerint én is azt csinálnám mint a második válaszoló, de tudom, hogy rosszul esne a páromnak.

Szerintem ne foglalkozz vele, legyél mindig vidám, kedvesen beszélj hozzá, ne lássa rajtad, ha megbánt, vagy rosszul esik, hogy beszól. Hidd el, egy idő után abbahagyja (ha nem tud idegesíteni, nem is fog, úgy már nem okoz neki örömet).

A pároddal meg ezért nehogy szakíts, állj ki mellette (neki szerintem ez mindennél többet számít). Kérdezte már a harmadik válaszoló is, hogy nem tud odaköltözni hozzátok a párod?

Nagyon sajnálom, hogy ilyen anyósod van.

2010. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!