Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csinálhatnék?

Szerintetek mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Budapesten lakunk kb. 250 négyzetméteres házban 4en; anyu,apu,bátyám,én.De én el szeretnék költözni innen,hogy csak anyuval ketten lakjunk egy panelban...Mert apa és anya mindig veszekednek és ez rám is kihat,mert anya mindig stresszes,fáradt,apám meg lusta és egész nap nem is csinál semmit..bátyám főleg...De nem merek anyunak szólni,mert egyedül nem tudna eltartani,apa meg szerintem nem adna pénzt.Kőbányára vagy 9.kerületbe szeretnék költözni,mert itt a környék se túl jo..:( Mit csináljak?:S

13/L


2011. jan. 19. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Pont Kőbányára? Én itt lakok, és rohadtsz*r a közbiztonság, tele van a környék rosszféle cigányokkal. :D Nehogy már ide akarj költözni. :D


Amúgy beszélj anyukáddal őszintén, veszíteni semmit sem veszíthetsz. :)

2011. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Rosszabb helyeket nem is mondhattál volna.


Nem hiszem, hogy el tudod intézni. Ez a szüleid dolga, majd eldöntik, ha költözni akarnak.

2011. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Rögtön a 8.-ba vagy esetleg a Nyugati térre?:D

5.kerület esetleg 6.

Amiket felsoroltál az eléggé cigánykörnyék.

Amúgy bízd a szüleidre:)

2011. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nembírom felfogni hogy lehet valaki ilyen éretlen.

Majd biztos a takony 13 éves kölyök miatt fog anyád kölcsönt felvenni ahhoz hogy elköltözzön csak mert neked az tetszene.

Majd ha 18 éves leszel oda költözöl ahova szeretnél.

2011. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Kőbányán lakom és errefelé egyetlen cigány sincs! Attól függ melyik része. Miért kell általánosítani?
2011. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!